W ten weekend ciekawie się dzieje nie tylko w La Lidze, czy Premier League, ale także w Serie A. To właśnie we włoskiej lidze będziemy świadkami m.in. spotkania Bologni z AC Milan. Mediolańczycy odradzają się po wieloletnim kryzysie, więc na pewno warto ich obserwować. Jak nie wiesz, gdzie oglądać mecz tych drużyn, to sprawdź niżej!

Bologna – AC Milan – gdzie oglądać dzisiaj?

Serie A jest jedną z najpopularniejszych lig na świecie. Na włoskich boiskach na co dzień możemy też obserwować wielu Polaków. W sobotę jedną z bardziej interesujących rywalizacji na pewno będzie spotkanie Bologni z AC Milanem. Na papierze to gracze drugiej z tych ekip są faworytami, ale czy tak też będzie na boisku? O tym przekonamy się już dziś, więc zobacz, gdzie obejrzeć mecz Bologna – AC Milan!

Bologna – AC Milan: za darmo w internecie

Na pewno włoska liga jest atrakcyjna, co już pokazywała w tym sezonie. Co jednak jeszcze możemy o niej powiedzieć? Milan po tym, jak przez wiele lat nie zbyt dużo znaczył na europejskiej mapie, teraz powraca na szczyt. Sporo osób więc chce oglądać za darmo spotkania tej drużyny. Jest taka możliwość, bowiem prawa do bukmacherzy mają transmisje. Operatorzy pozyskali prawa, a jednym z tych, którzy pokażą to spotkanie bez opłat będzie Superbet.

  • zakładasz konto: https://zagranie.com/go/superbet
  • rejestrujesz się z kodem ZAGRANIE
  • dopełniasz formalności i logujesz się na konto
  • przechodzisz do TV i oglądasz mecz

Bologna – AC Milan: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Jak obejrzeć w TV mecz Bologni z AC Milanem? Te starcie będzie transmitowane w kanałach Eleven Sports, więc należy wykupić dostęp w “kablówce” do tej stacji. Wtedy też otrzymasz możliwość włączenia rywalizacji tych ekip.

Bologna – AC Milan: stream na żywo online

Poruszaliśmy kwestię oglądania Bologna – AC Milan u bukmacherów, gdzie da się to zrobić bez opłat. Taka transmisja nie dość, że jest “za free”, to jeszcze w całkiem dobrej jakości, podobnie jak streamy online na Eleven Sports.

Bologna – AC Milan: zapowiedź meczu

Na pewno spotkanie Bologna – AC Milan budzi wiele emocji wśród kibiców, którzy chcą oglądać Milan. Mediolańczycy mają u nas w kraju wielu fanów. Jak więc wyglądają kursy bukmacherskie na tę rywalizację? Te prezentują się w następujący sposób:

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 21 czerwca 2022 16:00.

Zdjęcie: Pedro Fiuza/Xinhua/PressFocu

Gdzie oglądać spotkanie Bologni z Milanem?

Starcie tych ekip zostanie pokazane w kanałach telewizji Eleven Sports!

Kto jest faworytem w tym spotkaniu?

Według kursów, które wystawili bukmacherzy, większe szanse na zwycięstwo mają gracze Milanu!

Zaloguj się aby dodawać komentarze