Boliwia – Urugwaj: gdzie oglądać mecz? Transmisja w TV oraz stream online I 16.11.2021

zawodnik Boliwii oraz Urugwaju

Obecnie trwają kwalifikacje do mistrzostw świata nie tylko na Starym Kontynencie, ale także za oceanem. W Ameryce Południowej dzisiaj zawodnicy Boliwii zmierzą się z Urugwajem. Nie są z góry na straconej pozycji, ale na pewno nie jest to dla nich łatwy rywal, co pokazują także kursy bukmacherskie. Sprawdź, gdzie obejrzeć mecz i zobacz, jaki jest bonus w Fuksiarzu, bo grając z nim zwiększysz emocje z oglądania i nie będziesz musiał się martwić o wynik!

Boliwia – Urugwaj – gdzie oglądać dzisiaj?

Zawodnicy Boliwii zmierzą się z Urugwajem już dzisiaj. Mecz tych drużyn zaplanowano na godzinę 21:00 i rozegrany zostanie na stadionie Estadio Hernando Siles (La Paz). Według bukmacherów to goście mają większe szanse na zwycięstwo i nie powinniśmy się temu specjalnie dziwić. Na papierze to po prostu znacznie lepszy zespół, ale czy to będzie miało przełożenie na mecz? Na pewno warto sprawdzić, gdzie obejrzeć to spotkanie i zerknąć na bonus w Fuksiarzu, z którym możesz zgarnąć prawdziwy cashback.

Boliwia – Urugwaj: gdzie oglądać za darmo?

Czy da się mecz Boliwii z Urugwajem obejrzeć za darmo? Spotkanie tych drużyn będzie akurat pokazywane jedynie w TVP SPORT, które transmituje mecze z Ameryki Południowej.

Boliwia – Urugwaj: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Spotkanie Boliwii z Urugwajem raczej zostanie pokazane w TV, ale tę informację musi jeszcze potwierdzić TVP SPORT. Wielkimi krokami jednak zbliża się koniec przerwy na kadrę, a to oznacza duże emocje w zmaganiach ligowych. Z bonusem od Fuksiarza możesz oglądać te mecze bez płacenia za abonament. Bukmacher rozdaje bowiem voucher na 30 dni do Polsat Box Go. Jak to działa?

  1. zarejestruj się z tego linku: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. podaj kod ZAGRANIE
  3. wpłać co najmniej 50 PLN w ciągu 48 godzin
  4. na e-mail dostaniesz 40 PLN do wykorzystania w Polsat Box Go
  5. pobierz na TV aplikację mobilną
  6. oglądaj mecz Irlandii Północnej z Włochami

polsat box voucher od fuksiarza

Boliwia – Urugwaj: stream na żywo online

Gdzie więc odpalić stream online z meczu Boliwia – Urugwaj? Spotkanie tych drużyn będziesz mógł odpalić w przeglądarce i aplikacji mobilnej od TVP SPORT. Wystarczy mieć po prostu dostęp do internetu.

Boliwia – Urugwaj: zapowiedź meczu

Boliwia do spotkania z Urugwajem nie będzie podchodzić jako faworyt. Niespecjalnie nas to dziwi, bowiem jest to drużyna, która ma spore problemy z ułożeniem gry. Do tego posiada teoretycznie gorszych piłkarzy niż goście. Pamiętaj, że takie mecze możesz grać razem z bonusem od Fuksiarza:

Zdjęcie: MB Media/PressFocus

Gdzie obejrzeć mecz Boliwii z Urugwajem?

Spotkanie tych drużyn będzie transmitowane jedynie w TVP SPORT!

O której Boliwia zagra z Urugwajem?

Boliwia zagra z Urugwajem już o godzinie 21:00!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze