W Lidze Konferencji możemy obserwować duże, europejskie marki, które mierzą się z “kopciuszkami”. Tak jest tym razem, bowiem w czwartek przyjdzie nam oglądać starcie Bodo/Glimt – AS Roma. Rzymianie niewątpliwie są tutaj faworyzowani, jednak warto pamiętać, że goście mogą mieć problem ze złamaniem defensywy gospodarzy. Na pewno warto obejrzeć mecz Bodo/Glimt – AS Roma, a jak nie wiesz, gdzie to zrobić, to niżej dokładnie to tłumaczymy!

Bodo/Glimt – AS Roma – gdzie oglądać dzisiaj?

W sezonie 2021/2022 w Lidze Konferencji możemy oglądać takie marki jak Roma, czy Tottenham. Właśnie pierwsza z tych drużyn w czwartek zmierzy się z Bodo/Glimt. Widzimy tutaj po kursach, że Rzymianie są faworytami, co niespecjalnie nas dziwi. Co jednak jeszcze możemy powiedzieć o rywalizacji tych ekip? Na pewno to, że warto obejrzeć to starcie. Dlatego też zobacz, gdzie obejrzeć mecz Bodo/Glimt – AS Roma i co na to spotkanie oferują bukmacherzy!

Bodo/Glimt – AS Roma: za darmo w internecie

Jak więc obejrzeć mecz Bodo/Glimt – AS Roma za darmo? Nie ma takiej opcji, a co więcej, może się zdarzyć tak, że transmisja nie będzie nawet dostępna z polskim komentarzem. Wszystko przez to, że prawa ma Viaplay i nie do wszystkich starć Ligi Konferencji daje komentarz w naszym ojczystym języku. Pamiętaj jednak, że topowe ligi, jak np. Serie A, możesz oglądać ZA DARMO. Taką AS Romę obejrzysz w Superbet bez płacenia. Kliknij ten link, załóż konto z kodem ZAGRANIE i zaloguj się na swój profil.

Superbet
Oglądaj Serie A za darmo w Superbet!

Bodo/Glimt – AS Roma: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Czy jest transmisja w TV z meczu Bodo/Glimt – AS Roma? Spotkanie tych ekip nie obejrzysz w TV, bowiem mecze Ligi Konferencji nie będą pokazywane w telewizji – Viaplay nie ma swoich takich kanałów, co jest sporym minusem, bowiem koszt jest duży.

Bodo/Glimt – AS Roma: stream na żywo online

Jeżeli nie wiesz, gdzie obejrzeć w internecie stream z meczu Juventus – Chelsea, to dobrze trafiłeś. Taka możliwość jest chociażby w Polsat Box Go. To nowa platforma streamingowa od Polsatu, za którą również należy zapłacić.

Bodo/Glimt – AS Roma: zapowiedź meczu

Skoro już wiesz, gdzie obejrzeć mecz Bodo/Glimt – AS Roma, to jeszcze sprawdź zapowiedź tego starcia. Bodo/Glimt na pewno nie jest faworytem, nawet jeżeli zagra u siebie. Widać to szczególnie po kursach bukmacherskich, które dość jasno pokazują, że Rzymianie powinni prowadzić grę przez większość czasu i dość gładko zwyciężyć. Nic w tym dziwnego, w końcu mają o wiele lepszy skład.

1X2

Kursy na wygraną w meczu Bodo/Glimt - AS Roma

Fortuna
4.80
Bodo/Glimt
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
3.85
Remis
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.73
AS Roma
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Zdjęcie: Daniel Hambury/Focus Images/MB Media/PressFocus

Gdzie obejrzeć mecz Bodo/Glimt - AS Roma?

Spotkanie tych ekip możesz obejrzeć w Viaplay - to nowa platforma streamingowa.

Kto jest faworytem w meczu Bodo/Glimt - AS Roma?

Zdaniem wielu osób, a także bukmacherów, faworytem niewątpliwie są goście.

Zaloguj się aby dodawać komentarze