Blackburn – Ipswich: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 29.03.2024

Piłkarze Ipswich po zdobyciu gola

Gdzie oglądać Blackburn – Ipswich? Podobnie jak w Premier League, tak i o poziom niżej walka o mistrzowskie trofeum nabiera rumieńców przed końcem sezonu! Uczestniczy w niej rewelacja ligi, a więc Ipswich, który w piątek zagra na wyjeździe z Blackburn. Gdzie i w jaki sposób zobaczyć ten mecz na żywo? Szczegóły transmisji w TV i streamów online odnajdziecie w tym tekście!

Blackburn – Ipswich na żywo w TV

Drużyna Ipswich jest absolutną rewelacją ligi i na kilka kolejek przed końcem sezonu walczy o sensacyjne mistrzostwo Championship! Tym razem rywalami Ipswich będą zawodnicy Blackburn, którzy prezentują znacznie słabszą formę. Sam mecz rozpocznie się w najbliższy piątek, czyli 29. marca 2024 roku o godzinie 18:30 naszego czasu. Jedną z opcji, która pozwoli obejrzeć te zmagania na żywo jest serwis streamingowy Viaplay. Aplikację tego wydawcy pobierzecie na odbiornik TV z funkcją SMART, jednak niestety transmisje nie są tam za darmo, bo miesięcznie płacić trzeba 55 PLN. Czy są jakieś darmowe alternatywy? Tak, a więcej o nich w kolejnym akapicie!

Blackburn – Ipswich gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Jeżeli chodzi o możliwość obejrzenia meczu Blackburn – Ipswich za darmo, należy zajrzeć do Internetu, a dokładniej do najpopularniejszego bukmachera w Polsce. STS regularnie pokazuje swoim użytkownikom spotkania zaplecza Premier League i nie inaczej jest w tym przypadku. Jedyne, co należy zrobić, aby rzeczywiście uzyskać dostęp do takiego streamu online w STS TV, to postawić dowolny kupon na 24 godziny przed pierwszym gwizdkiem sędziego. Jego stawka może wynieść nawet symboliczne 2 PLN! Podobnie atrakcyjnej oferty próżno szukać gdzie indziej.

  1. Załóż konto w STS z linku https://zagranie.com/goto/sts/ i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Po zalogowaniu się na konto postaw zakład, maksymalnie do 24 godzin przed rozpoczęciem meczu, aby cieszyć się z dostępu do transmisji
  3. Znajdź transmisję Blackburn – Ipswich i oglądaj na żywo w zakładce “Zakłady Live”.

Gdzie oglądać Blackburn – Ipswich?

Wyżej przedstawiłem 2 rozwiązania, z wykorzystaniem których obejrzycie mecz Blackburn – Ipswich na żywo i co istotne, w 100% legalnie! Osobiście często korzystam z transmisji bukmacherów i streamów online właśnie w STS TV. Nie ma tam co prawda polskiego komentarza, jednak jakość obrazu jest stosunkowo wysoko, a opóźnienia występują bardzo rzadko. Pozostało mi podziękować za uwagę i życzyć możliwie największych emocji podczas piątkowej rywalizacji w Championship!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze