Doczekaliśmy się finału 7 polskiej edycji Big Brother. Program cieszy się sporym zainteresowaniem i niezłą oglądalnością. Ciekawe, czy organizatorzy zdecydują się na kontynuację i w przyszłym roku będziemy mogli liczyć na kolejną edycję. Już 10 listopada wszyscy fani dowiedzą się kto zostanie zwycięzcą! Warto zapoznać się z aktualnymi kursami bukmacherskimi. Spieszcie się, ponieważ finał już tuż tuż 🙂

 

Zakłady specjalne, czyli nowy poziom zakładów bukmacherskich

Bukmacherka w Polsce cały czas się rozwija. Konkurencja wzrasta każdego dnia, a każdy z legalnych operatorów stara się sprostać oczekiwaniom swoich klientów. Miłośnicy zakładów wzajemnych coraz częściej wybierają sekcję wydarzeń specjalnych, w których dostępne są zakłady ze świata rozrywki.

To sport jest niewątpliwym królem zakładów wzajemnych, jednak legalni bukmacherzy przygotowali również propozycję z myślą o osobach niezainteresowanych tą dziedziną. Takim sposobem w ofertach bukmacherskich możemy natrafić na zakładkę „Rozrywka”, w której znajdziemy między innymi: wydarzenia polityczne, społeczne, rozrywkowe oraz kulturalne.

Dziś skupimy się na zakładach rozrywkowych – Big Brother! Chyba każdy kojarzy ten tytuł. Ostatnimi czasy jeden z najchętniej oglądanych reality show w Polsce. Jeśli jesteś na bieżąco z losami uczestników, nic nie stoi na przeszkodzie, aby zagrać o prawdziwe pieniądze!

 

Rozrywka w STS

Bardzo nas cieszy fakt, że legalni operatorzy starają się przełamywać stereotypy, mówiące o zakładach bukmacherskich jako typowo męskiej rozrywce, dotyczącej wyłącznie świata sportu. A przecież tak nie jest! Zarówno Panowie, jak i Panie – zgadza się napisałam PANIE, zakładają konta i typują wydarzenia. Bo przecież czym się różni Taniec z Gwiazdami oraz Big Brother od np. Ligi Mistrzów? Każde z nich ma swoich zwolenników, fanów i krytyków.

Aktualnie w ofercie bukmachera STS możemy obstawiać zakład dotyczący zwycięzcy bieżącej edycji programu Big Brother 2. O główną nagrodę walczą następujący uczestnicy:

  • Kamil Lemieszewski
  • Mateusz Sławiński
  • Malwina Ha
  • Anna Izvarina
  • Vasilis Tomazos
  • Wiktor Stadniczenko
  • Martyna Lewandowska
  • Ewa Kępys

Po przejrzeniu kursów bukmacherskich można wywnioskować, że faworytem do zwycięstwa jest Kamil Lemieszewski. Kim rzeczywiście jest? Jak donoszą źródła, Kamil to człowiek orkiestra – z wykształcenia pielęgniarz, ale pracuje również jako aktor, kaskader i statysta. Kiedyś nawet cyrkowiec oraz barman. Trzeba przyznać, że żadnej pracy się nie boi 😉 Zaraz za nim mamy modela Wiktora Stadniczenko oraz Martynę Lewandowską studentkę kosmetologii.

Kursy na to wydarzenie prezentują się atrakcyjnie i mogą zasilić nasze konto dodatkowymi środkami. Warto to przemyśleć.

Interesują Cię dodatkowe bonusy bukmacherskie? Odwiedź naszą zakładkę: https://zagranie.com/bonusy-bukmacherskie-online

rozrywka Sts big brother

 

Big Brother – poznaj kursy bukmacherskie w STS

Dlaczego akurat Kamil Lemieszewski? Jest zdecydowanie najbarwniejszą postacią programu. Jego historie rozśmieszają widzów do łez i jest typowym chłopakiem z sąsiedztwa. Cechuje go pracowitość i dążenie do sukcesu. Mężczyzna o niezwykłym poczuciu humoru, ma na swoim koncie epizody w wielu zagranicznych filmach. Kamil niewątpliwie wyróżnia się z tłumu.

rozrywka w sts, zakłady na big brothera

 

Jeśli jesteś zdecydowany/ zdecydowana na obstawienie zakładu w STS, kliknij poniżej i załóż konto z kodem promocyjnym: 1259PLN