Wielkimi krokami zbliżają się Igrzyska Olimpijskie, gdzie będzie wiele ciekawych wydarzeń. Do tego trwają eliminacje do europejskich pucharów, a więc jest co obstawiać. W grze już jutro będzie m.in. Legia Warszawa. W Totalbet z kodem promocyjnym możesz zagrać Bezpieczny Zakład!

Cashback na IO i LM w Totalbet z kodem promocyjnym!

Już za moment na dobre rozpoczną się Igrzyska Olimpijskie, w których wezmą udział Polacy. Duże szanse na medal mają m.in. siatkarze. Ci tym razem celują w złoto, a odegrać się będą chcieli m.in. na Brazylii. Głównie ze względu na wynik w Lidze Narodów, gdzie przegrali w finale 0:3. Biało-Czerwoni posiadają jedną z najmocniejszych kadr w całym turnieju, a do tego jeszcze są w dobrej formie, co pokazała właśnie Liga Narodów. Teraz jednak będą musieli to udowodnić raz jeszcze. Pamiętaj, że w Totalbet kod promocyjny da Ci dostęp do szeregu ciekawych bonusów na start!

Do tego trwają obecnie eliminacje do europejskich pucharów. W grze o Ligę Mistrzów dalej jest Legia Warszawa, która zagra z Florą Tallinn już w środę. Tutaj mistrzowie Polski są mocnymi faworytami i trudno sobie wyobrazić scenariusz, w którym nie awansowaliby do trzeciej rundy. W czwartek z kolei odbędą się eliminacje do Ligi Konferencji. Śląsk Wrocław zagra z Aratem, Raków Częstochowa z Suduvą, a Pogoń Szczecin zmierzy się Osijek. Polskie drużyny mają spore szanse na to, aby w komplecie zameldować się w kolejnej rundzie, ale wydaje się, że najtrudniejsze wyzwanie stoi przed zespołem ze Szczecina.

totalbet grafika zakład

W Totalbet masz możliwość zagrania bezpieczny zakład. Trzeba za co najmniej 10 PLN zagrać kupon z 10 typami i kursem każdego z nich nie mniejszym niż 1.20. Do promocji zaliczane są tylko kupony zawarte z salda głównego. Jeżeli nie trafisz tylko jednego typu na 10, to bukmacher zwróci Ci stawkę. Nie ma żadnych dodatkowych wymagań dotyczących obrotu, co na pewno jest fajne, bowiem można od razu wypłacić środki.

Totalbet koszulka
Totalbet koszulka
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 5000 zł od depozytu, 20 + 20 zł darmowy zakład, 200 zł - zakład bez ryzyka ze zwrotem na depozyt!

Odbierz darmowe środki za samą rejestrację!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 5000 zł, FREEBET: 20 + 20 zł BEZ RYZYKA (ZWROT NA DEPOZYT): 200 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Do tego w Totalbet kod promocyjny ZAGRANIE wpisany podczas rejestracji da Ci też:

  • 100% do 5000 PLN od depozytu
  • 20 + 20 PLN freebet
  • 200 PLN zakład bez ryzyka ze zwrotem na konto depozytowe (do końca lipca)

Zaloguj się aby dodawać komentarze