Pierwszy wielkoszlemowy turniej tej dekady wkracza w decydującą fazę. Na Australian Open dzieją się coraz ciekawsze rzeczy i taką kolej rzeczy stara się wykorzystać STS, który przygotował tenisowy bonus, którym jest bezpieczny zakład. Jeśli Twój kupon, na którym znajdą się 2 zdarzenia z oferty na AO2020 okaże się nietrafiony – otrzymasz zwrot 50% w postaci bonusu od STS! Sprawdź szczegóły promocji i zapoznaj się z promocjami w STS!

Kupon nie wejdzie – otrzymasz zwrot!

Na naszej stronie znajdziesz analizy oraz typy na tenis. Wspominam o tym, ponieważ mogą Ci one pomóc w omawianej promocji. Jeszcze tylko dzisiaj zawrzyj kupon AKO, na którym znajdą się dwa dokładne wyniki pojedynków na Australian Open. Stawka Twojego kuponu musi wynosić dokładnie 40 PLN. Z kolei minimalny kurs kuponu to 1.85. Następnie możliwe są dwie opcje:

  • Twój kupon okazał się trafiony? Gratulacje! Nagrody tradycyjnie wędruje na konto depozytowe.
  • Twój kupon okazał się chybiony? To nic strasznego! STS przyzna ci 50% bonusu od postawionej stawki!

tenisowy bonus od sts

Jak widzisz dzięki bonusowi od STS ryzyko związane z obstawianiem meczów Australian Open jest o 50% mniejsze! Jesteś tenisowym ekspertem? To skorzystaj z promocji i zminimalizuj podjęte ryzyko.

Co jeszcze gwarantuje bonus od STS?

Szukasz informacji nt. promocji w STS?  Dobrze trafiłeś! Kliknij –> bonusy w STS <–, a dowiesz się wszystkiego co Cię interesuje. Rejestracja, zasady, bonus powitalny i szansa w Typomanii – to wszystko czeka na Ciebie! A jeśli nie masz konta u bukmachera, a chcesz skorzystać z promocji, to załóż je z naszym kodem promocyjnym: 1259PLN. Dzięki temu możesz odebrać więcej niż zwykli gracze: 1200 PLN bonusu od depozytu, 30 PLN na zakład bez ryzyka, freebet w wysokości 29 PLN oraz 20 PLN za weryfikację w Typomanii.