KSW 55 zapowiada się niezwykle emocjonująco, a podczas gali zobaczymy m.in. Khalidova, który zmierzy się z Askhamem. Bukmacherzy postarali się z tej okazji o ciekawe bonusy. W Fortunie z kodem promocyjnym możesz zgarnąć pakiet na start i bezpiecznik na KSW 55. Sprawdź, jak o zrobić. 

Zgarnij bonus w Fortunie z kodem promocyjnym!

KSW 55 zostało zaplanowane na sobotę, 10 października. Gala rozpocznie się o godzinie 20:00, a podczas niej zobaczymy aż osiem walk. Trzy z nich należą do karty wstępnej, cztery do głównej i jedna to walka wieczoru. Podczas niej Scott Askham zmierzy się z Mamedem Khalidovem. Pierwszy z nich ma bilans 19-4, a drugi 34-7-2. Oprócz tego na ringu wystąpią również inni znani zawodnicy, jak Michał Materla, czy Damian Janikowski. Pierwszy z nich jest faworytem, ale przed drugim już trudne zadanie, gdyż powalczy z Gustafssonem. Z całą pewnością KSW 55 zapowiada się na niezwykle emocjonującą galę, więc warto zgarnąć bonusy na nią. 

Fortuna bezpiecznik na ksw

W Fortunie z kodem promocyjnym 2230PLN możecie zgarnąć ciekawe bonusy, jednak za nim przejdziemy do nich, to opowiem o promocji specjalnie na KSW 55. Bukmacher oferuje 30 złotych bonusu, jeżeli Wasz kupon na tę galę będzie nietrafiony. Jednak stawia przed swoimi klientami pewne warunki. Mowa o kuponach z:

  • oferty przedmeczowej
  • stawka minimalna to 60 złotych
  • minimum jedno zdarzenie z KSW 55

Jeżeli spełnisz te warunki, to bukmacher w przypadku przegranej doda do konta 30 złotych w formie punktów FKP. Te można wydać na dowolną dziedzinę sportową i esport. Fortuna przypisze go do konta 12 października, więc nie trzeba nawet długo na niego czekać. 

Oprócz tego, w Fortunie z kodem promocyjnym 2230PLN możecie liczyć na pakiet startowy. W nim znajdziecie:

  • 100 procent do 2000 złotych od depozytu
  • 210 złotych zakład bez ryzyka
  • 20 złotych darmowy zakład

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2100 zł od 2. depozytu

+  600 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2620 zł, a z naszym kodem: 2720 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 2100 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Zaloguj się aby dodawać komentarze