Uwielbiasz piłkę nożną? W takim razie obstawiaj mecze na żywo i zabezpiecz swój wkład. Z nową promocją STS gwarantujemy zaoszczędzenie połowy postawionej stawki. Jeśli jesteś ekspertem, wygrasz 100% wartości kuponu, jednak w przypadku niepowodzenia STS zwróci Ci 50% zagranych stawek na bonusowe konto! Zainteresowany? Dowiedz się więcej!

sts baner

Zasady promocji Bezpieczne 50%

Na czym polega oferta? Oczywiście na postawieniu zakładów SOLO, za pomocą środków dostępnych na koncie depozytowym. Minimalna stawka zakładu wynosi 2 zł. Pamiętaj, że minimalny kurs bukmacherski na stronie musi wynosić 2,00. Promocja obejmuje wydarzenia z oferty LIVE na piłkę nożną. Ty decydujesz, jaki zakład postawisz, byle dotyczył tej dyscypliny.

Kto może wziąć udział w promocji? Tak naprawdę każda osoba chcąca uczestniczyć w zakładach bukmacherskich na stronie legalnego bukmachera STS. Warunkiem jest posiadanie konta do zawierania zakładów.  Jeśli jeszcze go nie posiadasz, skorzystaj z rejestracji za pośrednictwem naszego portalu. Tylko dzięki naszemu kodowi promocyjnemu uzyskasz dodatkowe środki do gry! Kliknij słowo REJESTRACJA i ciesz się dodatkowymi bonusami!

Gracz, który zdecyduje się na udział w promocji, może liczyć na otrzymanie doładowania swojego konta bonusowego. Środki pieniężne stanowią 50% stawek postawionych zakładów bukmacherskich. Pamiętaj, że maksymalna kwota bonusu wynosi 20 zł, ilość postawionych kuponów nie gwarantuje powiększenia bonusu. Aby dowiedzieć się więcej o specjalnych ofertach, kliknij bonusy bukmacherskie.

Promocja w 3 krokach

KROK 1: Oferta bukmachera dostępna jest w dniach 13.03 – 15.03.2020 r. Aby przystąpić do promocji, zaloguj się na swoje prywatne konto bukmacherskie i dołącz do gry. Wystarczy kliknąć buton – WEŹ UDZIAŁ.

KROK 2: Jeśli już wiesz co obstawić – zapamiętaj, że na każdym kuponie mogą znaleźć się wyłącznie zakłady typu SOLO z oferty na żywo na piłkę nożną. Minimalny kurs wynosi 2,00, a stawka zaczyna się od 2 zł.

KROK 3: Po rozstrzygnięciu kuponu przekonasz się, czy zgarniasz całą wygraną, czy otrzymujesz 50% zwrotu stawki kuponu. W STS nie ma przegranych!


Autor zdjęcia: Iconic Bestiary / www.shutterstock.com

Zaloguj się aby dodawać komentarze