Jesteś fanem esportów? W takim razie skorzystaj z nowej promocji STS i postaw zakład bez ryzyka, dzięki któremu bukmacher zwróci Ci stawkę kuponu, jeśli okaże się on przegrany. Pośpiesz się, akcja trwa do 26 kwietnia do godziny 23:59! Już teraz odbierz STS bonus.

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1200 zł od depozytu
+ 0 230 zł bez ryzyka + 25 30 zł freebet

standardowa oferta to 1200 zł, a z naszym kodem: 1500 zł!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 230 zł
FREEBET: 30 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Poznaj zasady promocji STS

Zarejestruj się na stronie internetowej legalnego bukmachera STS i dołącz do akcji odebrania zakładu bez ryzyka na esporty. Postaw kupon na co najmniej trzy zdarzenia za stawkę minimalną 28 PLN. Pamiętaj, że kurs minimalny pojedynczego wydarzenia powinien być niemniejszy niż 1.50. Jeśli Twój kupon okaże się wygrany, kasa trafia na Twoje konto, jeśli jednak Twoja passa zawiedzie, możesz liczyć na zwrot 14 PLN na konto bonusowe.

zakład bez ryzyka sts 14 pln

Jak wypłacić otrzymany bonus? To niezwykle proste – wymagany obrót bonusem wynosi trzykrotność uzyskanej kwoty zwrotu. W takim razie każdy gracz, który otrzyma 14 PLN powinien dokonać obrotu w wysokości 42 PLN. Do obrotu zaliczają się wyłącznie stawki wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91. Po zastosowaniu się do zasad promocji, nasze środki zostaną przelane na saldo główne, z którego mogą zostać wypłacone lub użyte do dalszej gry.