Europejskie puchary coraz bliżej… a więc to dobry czas, żeby przyjrzeć się bonusom. Tym razem jest to “tniemy ryzyko na europejskie puchary” oraz “podnosimy kursy na europejskie puchary”. W zakładach bukmacherskich często firmy oferują różne promocje związane z danymi wydarzeniami. Nie inaczej jest przed powrotem najważniejszych, klubowych rozgrywek. 

Promocje w zakładach bukmacherskich na LM i LE

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

W zakładach bukmacherskich często jest dużo promocji. Z okazji powrotu Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy, forBET postanowił wyjść naprzeciw swoim klientom i zorganizował dwie promocje. Jedna z nich to “tniemy ryzyko na europejskie puchary”. Ta akcja polega na tym, że jeżeli zagracie kupon z minimum trzema zdarzeniami z europejskich pucharów, kursem minimalnym 1.40 i stawką 49 złotych lub 159 złotych, to zgarniecie zwrot całej lub połowy stawki. Jeżeli kupon będzie przegrany przez jedno zdarzenie, to zwracamy całą stawkę w postaci bonusu, a jeżeli przegrane będą dwa zdarzenia lub więcej, to zwrot wyniesie połowę stawki.

Ta promocja wygląda na bardzo korzystną dla osób, które chcą zaszaleć podczas obstawiania meczów Ligi Mistrzów i Ligi Europy. Jest również drugi bonus “podnosimy kursy na europejskie puchary”. W nim możesz grać bez marży mecze europejskich pucharów. W grę wchodzą tylko zakłady na wygraną, remis lub porażkę danego zespołu. Jak więc widzicie, tutaj również warto się bliżej przyjrzeć tej promocji.

Promocja na europejskie puchary forbet

Więcej informacji dotyczących tych bonusów znajdziecie na stronie bukmachera. Warto też zarejestrować się u niego z naszym kodem promocyjnym 2380PLN, dzięki czemu dostaniecie dodatkowe bonusy (w tym m.in. aż 2080 złotych do depozytu i 100 złotych na zakład bez ryzyka). 

Zaloguj się aby dodawać komentarze