Wczoraj informowałem o graniu bez podatku w forBET. Dzisiaj czas na kolejnego bukmachera. PZBuk przygotował bonus, dzięki któremu możesz liczyć na grę bez podatku na sporty wirtualne! Stawiaj co chcesz oraz kiedy i odbierz o 14% wyższe wygrane! Sprawdź szczegóły promocji i dowiedz się co może zapewnić Ci PZBuk bonus. Zapraszam!

Sporty wirtualne bez podatku

Wszyscy wiemy z czym obecnie musimy się mierzyć i wiemy również, że nie ma za bardzo czego typować. Praktycznie wszystkie rozgrywki zostały zawieszone, ale wirus nie ma żadnego wpływu na sporty wirtualne. Teraz jest dobry czas na to, żeby zapoznać się z tym rodzajem zakładów. Tym bardziej, że PZBuk przygotował bonus, dzięki któremu Twoje wygrane będą o 14% wyższe! To jak chcesz zagrać wirtuale bez podatku?

A jeśli chcesz dowiedzieć się więcej nt. sportów wirtualnych, ponieważ nie wiesz jak je typować, to koniecznie zajrzyj tutaj -> Jak wygrywać na sportach wirtualnych? W jednym miejscu poznasz wiele ciekawych informacji o wirtualach.

pzbuk bonus bez podatku

Szczegóły promocji:

  • Aby wziąć udział w akcji, na stronie bukmachera musisz kliknąć w przycisk ‘Zapisz się’.
  • Kupony możesz zawierać z każdego urządzenia.
  • Możesz obstawiać kiedy tylko chcesz.
  • Na kuponie muszą znajdować się co najmniej dwa zdarzenia.
  • Kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.35.
  • Każde zdarzenie musi pochodzić z oferty na sporty wirtualne.
  • Więcej informacji na stronie bukmachera.

PZBuk bonus – co jeszcze możesz zgarnąć?

Jeśli jeszcze nie masz konta u omawianego bukmachera, a chcesz typować wirtuale bez podatku, to koniecznie załóż je z naszego kodu promocyjnego: 150PLN, który pozwala Ci zgarnąć kolejne ciekawe promocje. W skład bonusu od PZBuk wchodzą: darmowy zakład w wysokości 50 złotych + 20 000 punktów w sklepie (do wykorzystania na dodatkowe 100 złotych od depozytu lub darmowy zakład o wartości 10 złotych).  Ponadto bardzo ciekawymi propozycjami są komborakieta i kombodoładowanie, które pozwalają na zdecydowanie wyższe wygrane na tzw. taśmach. Im więcej kuponów tym wyższa wygrana, ale to dopiero po ustaniu pandemii koronawirusa.

Zaloguj się aby dodawać komentarze