Betters zakłady bukmacherskie – recenzja bukmachera – SPRAWDŹ!

betters zakłady bukmacherskie
betters bonus

Betters zakłady bukmacherskie

Betters zakłady bukmacherskie 2022Pakiet 130 złotych✔️
Kod na bonusy Betters JUŻ WKRÓTCE
Darmowy zakład20 złotych
Threebet3 x 20 PLN
Freebet dla co 50. gracza50 złotych
Warunki obrotuBRAK

Zakłady bukmacherskie Betters są nowymi możliwościami dla typerów, ponieważ to kolejny operator na naszym rynku. Oferta Betters pojawiła się w czerwcu 2021 roku. Firma ta wystartowała z propozycją darmowych zakładów dla nowych graczy, a także ofertą na typy sportowe i sporty wirtualne. Bukmacher Betters dopiero zaczyna przygodę, ale my już teraz sprawdziliśmy, co może zaoferować chętnym graczom do rejestracji u niego konta. Jak jest recenzja zakładów Betters? Wszystko znajdziesz w tym artykule!

Sprawdź KOD PROMOCYJNY BETTERS i dowiedz się, jak odebrać wszystkie bonusy!

Nowy bukmacher, czyli miał niezły timing swojego debiutu, bo zrobił to w trakcie Euro 2020. Wiadomo, że wtedy wielu kibiców interesuje się zakładami, więc i może Betters na tym skorzystał, bo ktoś dostrzegł tego nowego operatora. Betters zakłady bukmacherskie od początku nie są anonimowe, bo firma ta podjęła współpracę z Bożydarem Iwanowem. Użytkownicy zakładów sportowych mogli go wcześniej kojarzyć z forBET. Iwanow to twarz oferty Betters. Dziennikarz Polsatu Sport na łamach tej stacji komentował m.in. mecze reprezentacji Polski czy najważniejsze spotkania w rozgrywkach Ligi Mistrzów.

Bukmacher Betters wystartował pod domeną betters.pl. Oferta zakładów na chwilę obecną dostępna jest tylko za pośrednictwem internetu. Nic nie wskazuje na to, że Betters miałby rozpocząć tworzenie stacjonarnych lokali, tak jak robią to inni bukmacherzy m.in. STS, Fortuna i Superbet.

zakłady betters promocje

Legalne zakłady bukmacherskie Betters

Better jest legalnym bukmacherem, który otrzymał licencję Ministerstwa Finansów. To firma zarejestrowana w Polsce z siedzibą w Cieszynie. Nazwa spółki bukmachera Betters to: SILESIA Entertainment Sp. z o.o. Podmiot ten posiada licencję na zakłady online o numerze PS4.6831.7.2020. Betters otrzymał zgodę na działalność bukmacherską w dniu 16 kwietnia 2021 roku.

Licencja Ministerstwa Finansów dla Betters przewiduje, że firma ta może oferować zakłady przez internet. Dlatego bukmacher Betters dostępny jest pod adresem strony betters.pl i w mobilnej aplikacji. Brak koncesji na punkty stacjonarne uniemożliwia Betters otwieranie lokali naziemnych.

Betters zakłady bukmacherskie – oferta na start

Kiedy startuje nowy bukmacher – gracze zadają to samo pytanie: jakie oferuje bonusy na start? Betters zakłady bukmacherskie nie zaskakują tutaj negatywnie i również proponują bonusy powitalne. Co można napisać o bonusach Betters? Jak na razie są one dość niskie, bo ograniczają się do darmowych zakładów o wartości kilkudziesięciu złotych. Jak się jednak mówi: pierwsze koty za płoty. Betters dopiero co wystartował i nie można wykluczyć, że z dnia na dzień promocje zostaną poszerzone o zakład bez ryzyka lub bonus od depozytu. Kliknij bonusy w Betters i dowiedz się więcej!

W bonusach na start od Betters można uzyskać freebet za rejestrację 20 PLN, a następnie darmowe zakłady o łącznej wartości 60 PLN i bonus 50 PLN jako 50. graczy, który założy konto. Gołym okiem widać, że Betters na początku skupił się na promocjach typu freebet.

Freebety i gra bez podatku

Darmowe zakłady od Betters wymagają zarejestrowania konta i realizacji własnej wpłaty. Po obrocie 20 złotych – użytkownik otrzyma pierwszy z freebetów, czyli bonus 20 PLN. Korzystając dalej z zakładów Betters – można zrobić trzy wpłaty po 50 PLN, a następnie obrócić tą kwotę, co pozwoli na przyznanie kolejnych bonusów freebet o łącznej wartości 60 PLN.

betters kod promocyjny

W Betters freebety trzeba obrócić x1 w zakładach po kursach minimalnych 1.80. Wcześniej jednak w przypadku promocji “Threebet” należy zagrać za wpłatę po kursach min. 3.00.

W promocjach Betters funkcjonuje również gra bez podatku. Co ona oznacza? To że bukmacher nie będzie potrącał od twoich zakładów 12% stawki. Typowanie bez podatku w polskich warunkach daje wyższe wygrane – tego typu akcje działają też w Fortunie, forBET i Totalbet. Betters dołączył do wąskiego grona bukmacherów online, który posiada grę bez podatku.

Betters zakłady bukmacherskie – oferta

Co znajdziesz w ofercie zakładów Betters? Jasna sprawa, że nie jest to najlepsza oferta na polskim rynku zakładów bukmacherskich. Typowanie w Betters nie niesie ze sobą też zbyt wielu ograniczeń. W meczach piłki nożnej kursów raczej nie powinno zabraknąć, bo są dobrze obsadzone rynki na wynik, sumę goli, handicap itd. Typy na piłkę nożną w Betters na pewno robić można, choć meczu u tego bukmachera nie obejrzysz, ponieważ w zakładach live transmisje nie funkcjonują na takim poziomie jak w STS lub Fortunie.

Oferta na sport w Betters to kursy na ponad 20 dyscyplin. Betters przyjmuje zakłady bukmacherskie online w trybie przedmeczowym i “na żywo”. Betters, żeby nie być tak monotonnym bukmacherem oferuje również cash out i pozostałe możliwości zawierania zakładów poprzez szybki zakład lub kontrofertę.

W zakładach Betters znajduje się też e-sport i sporty wirtualne.

Zakłady live w Betters

Od bukmachera online oczekuje się już nie tylko oferty przedmeczowej, ale przede wszystkim zakładów live. Jak to wygląda w Betters? Sekcja “na żywo” ma co poprawiać, jeśli chodzi o ilość dostępnych wydarzeń, jak i sposób ich przedstawienia. Ok, Betters oferuje zakłady live, ale możliwości obstawiania, jak na razie, jest dość mało. Znajdziesz tam oczywiście piłkę nożną, tenis ziemny, koszykówkę, hokej na lodzie, piłkę ręczną, badminton czy tenis stołowy. Oferta live na stronie betters.pl jest przede wszystkim mało czytelna – początkowo można mieć kłopot ze znalezieniem wydarzenia i odpowiednich zakładów na typy dnia.

betters zakłady live

Aplikacja na zakłady bukmacherskie Betters

Recenzja zakładów bukmacherskich Betters musi też obejmować mobilną aplikację – tym bardziej, że większość bukmacherów wie, że przez mobile dzieje się coraz więcej w zakładach. Betters powinien o tym wiedzieć, a mimo to…nie oferuje jeszcze specjalnej aplikacji na iOS i Android. Szkoda, bo pierwsze wrażenie jest istotne, a pod tym względem Betters trochę zawiódł. Oczywiście, że będzie bronił się tym, że jest strona mobile betters.pl, która w pełni może zastąpić aplikację. Gracze, którzy korzystali ze stron bukmacherskich przez telefon, a następnie przerzucili się na aplikację wiedzą o czym mówimy. Dedykowana “apka” zawsze będzie lepsza od strony mobile. Betters pewnie pracuje nad aplikacją, więc czekam na efekty, żeby w pełni ją ocenić.

Płatności w zakładach bukmacherskich Betters

Jeśli jesteś użytkownikiem, który obstawiał u najlepszych bukmacherów w Polsce, to możesz się zdziwić, że Betters jako płatności oferuje tylko Przelewy 24 i BLIK. Trochę mało biorąc pod uwagę, że modne są wpłaty przez Skrill, Paysafecard, PayU czy Neteller. Mimo wszystko, jeśli masz konto bankowe lub kartę kredytową, to uda ci się zrealizować szybko przelew na konto Betters.

Za pośrednictwem BLIK lub Przelewy 24 możesz wpłacić także kartą Mastercard i VISA. Bukmacher nie pobiera prowizji od depozytów.

Betters, tak jak inni bukmacherzy w Polsce, wypłaca wygrane na rachunek bankowy gracza.

Opinie o zakładach bukmacherskich Betters

Na chwilę obecną trudno zachwycać się nad bukmacherem Betters. Jego start traktujemy w kategoriach początkowej fazy działalności. Firma ruszyła, a dopiero teraz będziemy obserwowali jej rozwój. Betters stworzył bazę, ale jeśli chce zaistnieć na rynku, to musi zdecydowanie więcej zaoferować. Co powinien poprawić? Zdecydowanie bonus na start, ofertę kursową, mobilną aplikację oraz system płatności. Sporo? Może tak, ale to tak naprawdę must have, jeśli liczy na pozytywne oceny.

FAQ

Czy zakłady bukmacherskie Betters są legalne?

Tak, Betters posiada licencję Ministerstwa Finansów. Korzystanie z zakładów Betters jest legalne i dostępne dla wszystkich graczy.

Jakie są promocje w zakładach bukmacherskich Betters?

W zakładach online Betters możesz odebrać bonusy freebet: 20 PLN + 60 PLN.

Zaloguj się aby dodawać komentarze