Betis – Sevilla: gdzie oglądać mecz? Transmisja w TV oraz stream online I 07.11.2021

Betis - Sevilla gdzie oglądać

W niedzielę w La Lidze dojdzie do bardzo gorącego spotkania, gdyż zawodnicy Betisu zmierzą się z Sevillą. Derby miasta to zawsze wielki hit, który jest bardzo ważny dla obu ekip. Dlatego też warto sprawdzić, gdzie obejrzeć mecz tych ekip i sprawdzić też, jakie promocje czekają na Ciebie z tej okazji. Nie zapomnij również, żeby zobaczyć warunki np. takiego bonusu w STS.

Betis – Sevilla – gdzie oglądać dzisiaj?

Spotkanie Betisu z Sevillą zapowiada się na bardzo ciekawe. Nie dziwi nas to specjalnie, bo w Hiszpanii mówi się, że derby tego miasta są gorętsze nawet niż El Clasico. Żadna z ekip tutaj nie odstawi nogi i na pewno możemy stwierdzić, że warto zainteresować się transmisją ze spotkania Betisu z Sevillą. Jedną z darmowych opcji daje eWinner:

ewinner voucher

Betis – Sevilla: za darmo w internecie

Gdzie będzie stream za darmo z meczu Betisu z Sevillą? Tutaj jedyną opcją będzie właśnie sposób podany wyżej, bo tylko eWinner daje voucher do Canal+, gdzie za darmo da się obejrzeć spotkanie tych ekip.

Betis – Sevilla: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Mamy także dobrą wiadomość, gdyż Canal+ Online posiada swoją aplikację na telewizor. Wystarczy ją pobrać i zalogować się tam na konto, na które wykorzystałeś właśnie voucher od Canal+ Online.

Betis – Sevilla: stream na żywo online

Warto jednak wspomnieć, że oprócz Canal+ Online można ten mecz będzie obejrzeć też w STS TV. Tutaj jednak należy zapłacić minimum 2 PLN za dostęp. Nie jest to jednak dużo, a płacisz w formie postawionego kuponu, więc jak dobrze wytypujesz, to jeszcze tylko zarobisz na tym.

sts tv

Betis – Sevilla: zapowiedź meczu

Takie spotkania, jak to starcie Betisu z Sevillą niosą ze sobą duży ciężar gatunkowy. Ogromne emocje, presja ze strony kibiców, a także waga samego spotkania sprawiają, że gracze tutaj na pewno nie odstawią nogi. Dlatego też warto obejrzeć ten mecz i przy okazji zgarnąć sobie promocje w STS. Do tego pamiętaj, żeby sprawdzić, ile razy trzeba obrócić bonusem w STS, bo to ważny aspekt.

Zdjęcie: Carlos Gil / SOPA Images / Sipa / PressFocus

Gdzie obejrzeć mecz Betisu z Sevillą?

Spotkanie tych ekip będziesz mógł obejrzeć w STS i Canal+ Online.

O której Betis zagra z Sevillą?

Spotkanie tych ekip zaplanowane zostało na niedzielę, 07.11.2021, na godzinę 21:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze