Betis – Mallorca: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 04.11.2023

Piłkarze Betisu po zdobyciu gola

Gdzie oglądać Betis – Mallorca? Jak co sobotę, tak i tym razem, czeka nas wiele piłkarskich emocji, a to za sprawą chociażby spotkań w hiszpańskiej La Liga. Jednym z bardziej interesujących meczów najbliższej kolejki będzie rywalizacja Betisu z Mallorcą i właśnie o tym meczu powiem więcej w poniższym tekście. Dowiecie się z niego, jak i gdzie oglądać wspomnianą batalię na żywo, tak więc zapraszam do sprawdzenia szczegółów.

Betis – Mallorca żywo w TV

Spotkanie Betisu z Mallorcą to zaledwie jeden z czterech sobotnich meczów hiszpańskiej La Liga. Zostanie on rozegrany o punkty w ramach 12. kolejki spotkań w hiszpańskiej ekstraklasie, a data rozpoczęcia zawodów to 4. listopada 2023 roku i godzina 16:15 polskiego czasu. Jeśli idzie o transmisję w TV, to takowa będzie dostępna na Canal+ Sport 5. Dostęp do tego kanału jest jednak płatny, a jeśli nie macie go w swojej ofercie, to ciekawą alternatywą jest stream w STS TV, a więc u legalnego polskiego bukmachera, który regularnie pokazuje spotkania hiszpańskiej La Liga!

  1. Załóż konto w STS z linku https://zagranie.com/goto/sts/ i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Po zalogowaniu się na konto postaw zakład, maksymalnie do 24 godzin przed rozpoczęciem meczu, aby cieszyć się z dostępu do transmisji
  3. Znajdź transmisję Betis – Mallorca i oglądaj na żywo w zakładce “Zakłady Live”

STS baner cashback

Betis – Mallorca gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Warto dodać, że wspomniana transmisja w Canal+ Sport, jak i STS to nie jedyne opcje na obejrzenie tego starcia na żywo. Pozostając w temacie streamów online, do dyspozycji będziemy mieli inną, darmową opcję, z której również warto skorzystać. Bukmacher Superbet nie wymaga nawet postawienia kuponu, by cieszyć się legalną i sprawdzoną transmisją z tej batalii. Mecz Betisu z Mallorcą będziecie mogli śledzić w Superbet TV w ramach poniższej instrukcji:

  1. Załóż konto w Superbet z linku https://zagranie.com/goto/superbet i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Zaloguj się na konto gracza
  3. Znajdź mecz Betis – Mallorca w zakładce “Live” i włącz transmisję
  4. Ciesz się darmowym dostępem!

Gdzie oglądać Betis – Mallorca?

Mam nadzieję, że powyższy tekst dostarczył Wam odpowiedzi na pytanie, gdzie oglądać La Liga. Spotkanie Betisu z Mallorcą będzie oczywiście dostępne w Canal+, jednak do jego obejrzenia możecie wykorzystać inne legalne źródła w postaci polskich bukmacherów. Transmisja zostanie pokazana zarówno w Superbet, jak i STS, jednak ostateczny wybór oczywiście należy do Was. Samo spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie i trzymam mocno kciuki, by rzeczywiście się takim okazało!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze