Mamy nowego legalnego bukmachera w naszym kraju. Niedawno swoje działania na rynku rozpoczął BETFAN. Firma otrzymała licencję 26 października 2018 roku, jednak dopiero w kwietniu 2019 oficjalnie rozpoczęła swoją działalność. Na co zwrócić uwagę?

BETFAN – legalny bukmacher

Grono legalnych bukmacherów stale się powiększa, a co za tym idzie – konkurencja nie śpi! W jaki sposób BETFAN postara się przykuć uwagę nowych klientów? Przede wszystkim sektorem promocji, który na pierwszy rzut oka robi wrażenie.

Mega Pakiet na start!

Już na start gracze mają do wykorzystania promocję „Mega Pakiet”, w której można osiągnąć najwyższy bonus na start na rynku – nawet do 3 tysięcy PLN, a trzeba przypomnieć, że wcześniej najlepsza propozycja sięgała progu 1500 PLN, także mamy solidna przebitkę.

betfan opinie

Zasady tego bonusu od depozytu są podobne do LVBET, ponieważ również tutaj mamy specjalnie przygotowany mnożnik x10. Promocja składa się z trzech depozytów, które w łącznym rozrachunku mogą dać nawet do 3000 PLN.

Granie w BETFAN z podwyższeniem wygranej na stałe!

Bukmacher postawił na innowacyjne rozwiązanie dla graczy, którzy lubią korzystać z podwyższenia wygranej o 14%. W tym przypadku typerzy nie muszą czekać na specjalnie przygotowane promocje. Wystarczy spełnić ustalone warunki i cieszyć się zwiększonym przelicznikiem.

O jakich warunkach mowa?

Przy zawieraniu zakładu konieczne jest wybranie przynajmniej dwóch pozycji na kuponie, dodatkowo muszą one przekroczyć w połączeniu kurs całkowity 2.00. W takim przypadku wygrana wzrośnie o 14%, a gracze mogą zapomnieć o podatku od gry.

Więcej na temat tego bukmachera dowiecie się z naszej recenzji BETFAN.