Gry karciane coraz częściej są wybierane jako alternatywa dla tradycyjnego obstawiania meczów. Nic więc dziwnego, że bukmacherzy starają się rozszerzyć ofertę o to. Teraz w BETFAN jest bonus do zgarnięcia, który możecie wykorzystać właśnie na gry karciane w ramach “TVBET”. Sprawdź, jak zgarnąć siano od Pudzianowskiego. 

Zdobądź bonus w BETFAN na TVBET!

BETFAN jest kolejnym bukmacherem, który postanowił do swojej oferty dodać gry karciane. Firma postawiła na trzy popularne rodzaje, czyli wojnę, texas holdem oraz black jack. Cała rozgrywka jest transmitowana i można stawiać zakłady na przeróżne zdarzenia z nią związane. Mowa np. o wygranej krupierki lub gracza, jakie będą wygrywające układy, czy stawianiu, który gracz wygra Jest to ciekawa alternatywa dla tradycyjnych meczów i obstawiania zakładów związanych ze sportem. Tym bardziej że tutaj rozgrywka zazwyczaj jest szybka. BETFAN postanowił też stworzyć akcję promocyjną “siano od Pudziana”. 

BETFAN TVBET

Jeżeli macie założone konto, a także potwierdzone zgody marketingowe, to bukmacher postanowił zasilić Wasze konto główne kwotą bonusową wynoszącą pięć złotych. Ta jest do wykorzystania na TVBET, w ramach którego możecie właśnie obstawić gry karciane. Jeżeli traficie, to od razu możecie wypłacić, co jest zdecydowanie ciekawą opcją i przyjazną dla klientów. W końcu zazwyczaj takie bonusy wymagają też dodatkowego obrotu, jednak nie tym razem. Warto jednak pamiętać, że po czterech dniach bukmacher zastrzegł sobie prawo do odebrania bonusu, jeżeli nie zagraliście nim. 

Pamiętajcie również, że w BETFAN bonusy do zgarnięcia są też za założenie konta z naszym kodem promocyjnym 3100PLN. Trzeba go podać podczas rejestracji, a wtedy otrzymacie:

  • 3000 złotych bonusu od depozytu
  • 100 złotych zakład bez ryzyka
  • 14 procent do wygranych

 

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Zaloguj się aby dodawać komentarze