Polska piłka nożna to specjalne środowisko. Na tyle specjalne, że BETFAN przygotował bonus jako EXTRA pensję dla trenera. Zastanawiacie się pewnie dlaczego, kto nim będzie i jakie są warunki? Sprawa jest… zabawna, sprawdźcie sami, o co chodzi. 

Polska liga oprócz dość niskiego poziomu, charakteryzuje się również tym, że w klubach bardzo często potrafią być zmieniani trenerzy. Na tyle często, iż BETFAN ma bonus dla jednego szkoleniowca. Zgarnie go ten, który jako pierwszy w nadchodzącym sezonie 2020/2021 zostanie zwolniony lub sam odejdzie. Bukmacher przygotował dla takiej osoby aż 50 000 złotych. 

extra pensja betfan

Z kolei BETFAN oprócz samych pieniędzy dla trenera, przygotował również zakłady na to, kto otrzyma EXTRA pensje. Po każdej kolejce analitycy tego bukmachera będą aktualizować kursy, tak aby jak najwierniej oddać szanse. Obecnie “prowadzi” Piotr Tworek, na którego kurs wynosi 4.75. Teoretycznie najmniejsze szanse mają Marcin Brosz, Michał Probierz i Vietezslav Lavicka. Kurs na nich wynosi aż 40.00. Z kolei Żurawowi, którego drużyna gra dość ładną piłkę i póki co broni się wynikami, analitycy dali kurs 8.50.

BETFAN bonus – jak samemu zgarnąć EXTRA kasę?

Na szczęście bukmacher przygotował EXTRA pieniądze nie tylko dla trenerów Ekstraklasy, ale też zwykłych graczy. W BETFAN bonusy możecie zgarnąć za założenie konta z naszym kodem promocyjnym 3100PLN. Dzięki temu otrzymacie:

  • 3000 złotych od depozytu
  • 100 złotych zakład bez ryzyka
  • 14 procent od wygranych

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2331 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka + 30 zł darmowe zakłady
+ 14% do wygranych

oferta z naszym kodem promocyjnym: 2961PLN

Kod rejestracyjny
2961PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
zakłady na żywo
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2331 zł
ZAKŁADY BEZ RYZYKA: 600 zł
DARMOWE ZAKŁADY: 30 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Jak więc widzicie, w BETFAN możecie zgarnąć EXTRA kasę za samo założenie konta. Nie trzeba wiele wysiłków, zupełnie jak trenerzy, którzy również na niewiele się wysilają (a przynajmniej część z nich).