Z okazji powrotu reprezentacyjnych meczów, w tym spotkań z udziałem Polski, BETFAN przygotował specjalny bonus. Bukmacher podwaja wpłatę do 200 PLN, a o szczegółach akcji więcej piszemy niżej. Warto się tym zainteresować, bo możesz przy okazji zgarnąć dodatkowe środki od BETFAN. Można je wykorzystać m.in. na spotkania z udziałem Włochów, Portugalczyków, czy naszych rodaków!

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka + 60 zł freebet

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł FREEBET: 60 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Podwojona wpłata od BETFAN

Podczas przerwy reprezentacyjnej czekają nas spore emocje związane z piłkarskimi meczami. Swoje spotkania rozegrają gracze m.in. z Portugalii, Włoch, czy Polski. Dwie pierwsze ekipy są wręcz naszpikowane gwiazdami i w swoich parach są faworytami. Warto wspomnieć, że zwycięzcy tych spotkań zagrają ze sobą w kolejnym spotkaniu barażowym – jest duża szansa, iż będą to zawodnicy z Włoch oraz Portugalii.

Dzisiaj Polska zagra ze Szkocją, co jest świetną okazją dla selekcjonera Michniewicza na przetestowanie kilku opcji. Trener już zapowiedział, że ma zamiar skorzystać ze wszystkich zmian i sprawdzić w boju wielu graczy. BETFAN ma bonus z tej okazji w postaci podwojenia wpłaty do 200 PLN. Dzięki temu dostaniesz więcej środków od bukmachera na dalszą grę. O szczegółach tej akcji więcej piszemy niżej!

Baner betfan bonus 200 PLN od wpłaty

Bonus od BETFAN jest skierowany do wszystkich graczy, ale żeby z niego skorzystać, trzeba mieć założone konto. Jeżeli go nie masz, to niżej przeprowadzimy Cię przez cały proces od założenia konta, aż po odebranie finalnego bonusu.

  • Załóż konto tutaj: https://zagranie.com/go/betfanhttps://zagranie.com/go/betfan
  • Wpisz kod ZAGRANIE
  • Do końca czwartku wpłać minimum 50 PLN na konto gracza
  • Obróć depozytem na kuponie z kursem nie mniejszym niż 2.50

Po spełnieniu tego warunku odblokowany zostanie bonus w postaci 100 procent od depozytu do 200 PLN. Przed wypłatą tych środków musisz jednak obrócić nim. Na szczęście bukmacher nie stawia wielu warunków. Trzeba to zrobić jednokrotnie na kuponie z kursem 3.80 lub większym oraz co najmniej trzema zakładami.

Warto podkreślić, że bonus jest dostępny na dowolne rozgrywki. Czas na wykorzystanie bonusu to 48 godzin! Każdemu graczowi przysługuje tylko jeden taki bonus, o czym trzeba pamiętać.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze