BETFAN – jak wypłacić pieniądze?

Jak wypłacić pieniądze BETFAN

BETFAN – jak wypłacić pieniądze? To pytanie dość często przewija się na naszych grupach Facebookowych, a także w wyszukiwaniach Google. Stąd w poniższym tekście przedstawię wam, co zrobić, żeby móc wypłacić pieniądze z bonusu, jakiego trzeba dokonać obrotu i jak wygląda system wypłat. Dowiecie się również o tym, jakie premię czekają was za zarejestrowanie się z naszym kodem. 

BETFAN – jak wypłacić pieniądze?

Jak wypłacić pieniądze w BETFAN? Część graczy może mieć problem z tym, gdzie znaleźć zakładkę, w której może zlecić transakcję wypłaty swoich wygranych pieniędzy na konto bankowe. Jeżeli ktoś pragnie wypłacić swoje środki z tego bukmachera, to najpierw musi zweryfikować konto. Jak to zrobić? Otóż wystarczy oświadczyć, że środki na granie pochodzą z legalnego źródła i wybrać jakiego,  a następnie przesłać zdjęcie lub skan dowodu (z przodu oraz z tyłu). Sam proces jest szybki, a dane zostaną od razu przesłane do weryfikacji. W momencie, gdy ta zostanie zaakceptowana, to wasze konto w BETFAN będzie zweryfikowane. Dopiero po tym możecie wypłacić swoje środki.

Żeby móc przenieść fundusze z konta BETFAN na bankowe, należy najechać na swoje inicjały w prawym górnym rogu, a następnie przejść do “Mój profil”. Druga pozycja w prawej kolumnie odpowiada właśnie za wypłatę pieniędzy. Zaznaczcie ile środków chcecie otrzymać od BETFAN, a następnie potwierdźcie transakcję w odpowiednim polu. Cały proces jest dość prosty i intuicyjny. Bukmacher zapewnia swoich klientów, że sama wypłata do banku jest w pełni bezpieczna. W dodatku, co bardzo ważne, firma oferuje możliwość wypłaty aż siedem dni w tygodniu, w godzinach od 7:00 do 23:00. Średnio co piętnaście minut klienci otrzymują środki na swoje konto – taki wynik jest dość imponujący.

Takie zlecenia są dostępne nie tylko w tych najpopularniejszych bankach jak:

 • ING 
 • mBank
 • Santander
 • Millenium
 • PKO
 • BNP PARIBAS
 • Bank Pekao

BETFAN wyciągnął rękę też do klientów mniej znanych banków. Wśród nich są chociażby IdeaBank, VOLKSWAGEN BANK, czy Toyota Bank. Jak więc widzicie, pod względem wypłat pieniędzy bukmacher działa bardzo sprawnie i bezproblemowo, dzięki czemu można czuć się bezpiecznie i nie obawiać się o swoje wygrane pieniądze. 

Wypłata pieniędzy BETFAN

Co zrobić, gdy nie mogę wypłacić pieniędzy z bonusu w BETFAN?

Zacznijmy jednak od tego, w jaki sposób możecie zdobyć bonus w BETFAN. Podczas rejestracji u bukmachera należy podać nasz specjalnie dla was przygotowany kod: 2961PLN. Dzięki niemu otrzymacie takie premię jak:

 • Pakiet Pudziana do 2331 PLN
 • zakład bez ryzyka o wartości 600 PLN
 • darmowe zakłady 30 PLN
 • możliwość gry z podwyższoną wygraną o 14% lub 20%

Jak więc sami widzicie, opłaca się skorzystać z naszego kodu, który gwarantuje wam lepszą ofertę powitalną, niż ta standardowa od BETFAN. Wpisać kod 2961PLN możecie w drugim ekranie podczas procesu rejestracji. Oprócz tego musicie podać też standardowe dane, jak np.: imię, nazwisko, e-mail, hasło, numer PESEL. Samo zakładanie swojego konta jest bardzo szybkie i z całą pewnością można to zrobić w mniej niż dziesięć minut. Ważne jest to, żeby od razu po założeniu konta przesłać bukmacherowi zdjęcia lub skan dokumenty podtwierdzającego tożsamość. Przy czym pamiętajcie o tym, że zdjęcia muszą być dobrej jakości, bez obciętych końcówek dokumentu. Oczywiście możecie to zrobić w momencie, gdy zdecydujecie się wypłacić pieniądze, jednak wtedy też będziecie musieli poczekać na weryfikację ze strony BETFAN. Ta trwa od kilkudziesięciu minut do kilku godzin, w zależności od pory, o której to zrobicie.

Co oferuje wam Pakiet Pudziana? Otóż ten bonus jest rozłożony aż na trzy depozyty. Przy jednorazowej wpłacie maksymalnie 777 złotych otrzymacie 77 złotych z mnożnikiem x10, przy czym minimalna kwota to 20 złotych. Przy czym dla 500 złotych będzie to 50 złotych. Możecie to powtórzyć dwa razy, za każdym razem dostając odpowiednią kwotę z mnożnikiem. Oprócz tego przysługuje wam też zakład bez ryzyka od każdej z trzech wpłat o wartości 100 złotych, 200 zł i 300 zł, dzięki czemu będziecie mogli bardzo dobrze sprawdzić ofertę BETFAN. Do tego dochodzi możliwość gry bez podatku. Ta jest dostępna przez cały czas. Wystarczy spełnić tylko kilka warunków:

 • minimum dwa zakłady z kursem 2.00 lub większym
 • kurs minimalny na każdym z zakładów to 1.25
 • bez sportów wirtualnych i zakładów systemowych

Co jednak zrobić, jeżeli chcecie wypłacić pieniądze dostępne z Mega Pakietu, a nie możecie? Pamiętajcie, że musicie spełnić następujące rzeczy:

 • bonus rozpoczyna się jako nieaktywny
 • trzeba go aktywować dokonując obrotu saldem głównym w wysokości równej pierwszej wpłacie
 • zagrać jeden kupon z kursem minimalnym 2.00

Podobnie jest w przypadku zakładu bez ryzyka. Depozyt musi wynosić minimum 20 złotych, a do tego trzeba mieć co najmniej trzy zdarzenia z kursem ogólnym minimum 3.00. Pierwszy zakład po wpisaniu kodu promocyjnego będzie bez ryzyka. W przypadku przegranej otrzymacie zwrot stawki na swoje konto. Warto pamiętać, że na jedno konto przysługuje jeden taki kupon. Więcej o tym jakie są zasady bonusów możecie przeczytać tutaj. 

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Bonus 200% od 1. depozytu = potrojenie wpłaty do 450 PLN

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

OD 1. DEPOZYTU: 200% do 450 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Po spełnieniu wyżej wspomnianych warunków będziecie mogli wypłacić pieniądze ze swojego konta. Dokonujecie tego w taki sam sposób, jak jest podany wyżej. Wchodzicie w “Mój profil”, a następnie przechodzicie do zakładki “wypłaty”. Dzięki temu już po piętnastu minutach możecie cieszyć się pieniędzmi na koncie. 

Gdzie szukać inspiracji, żeby nie przegrać kwoty z bonusu?

Jeżeli dopiero stawiacie pierwsze kroki w bukmacherce albo jesteś doświadczonymi graczami, ale poszukujecie inspiracji i propozycji na granie kuponów, to możecie skorzystać z naszych analiz. Na zagranie codziennie publikujemy dla was artykuły, w których przedstawiamy konkretne mecze, a także nasze typy na te starcia. U nas przeczytacie m.in. o piłce nożnej, tenisie, sportach walki oraz żużlu. Wszystkie, aktualne propozycję od nas znajdziecie w tym miejscu. W BETFAN możecie również obstawiać sporty wirtualne, które mogą być alternatywą dla tradycyjnych sportów. Warto jednak pamiętać, że te są w pełni losowe i trudno je przewidzieć. 

Jak wypłacić pieniądze w BETFAN?

W BETFAN można wypłacić pieniądze dopiero, gdy wasze konto zostanie zweryfikowane. Wtedy należy wejść w zakładkę MÓJ PROFIL, a następnie przejść przez proces wypłaty środków na wasze konto bankowe.

Co zrobić, gdy nie mogę wypłacić pieniędzy z bonusu?

Aby móc wypłacić środki dostępne z bonusu należy najpierw spełnić wszystkie jego warunki. Trzeba obróć bonus x5 w zakładach AKO z minimalnym kursem ogólnym 3.00. Dopiero wtedy będzie można wypłacić środki.

Jakie są bonusy w BETFAN?

Jeżeli zarejestrujecie się w BETFAN z naszym kodem 2961PLN, to otrzymacie: Pakiet Pudziana do 2331 PLN, zakład bez ryzyka o wartości 600 PLN, darmowe zakłady 30 PLN oraz możliwość gry z podwyższoną wygraną o 14% lub 20%.

Zaloguj się aby dodawać komentarze