Nic tak nie ukazuje różnic pomiędzy bukmacherami, jak i porównanie H2H. Wówczas, jak na dłoni widać, co ma jeden bukmacher, a czego nie ma drugi operator. Betfan czy Totalbet? W tym artykule odpowiemy na pytanie, który z tych bukmacherów jest lepszy? To firmy, które wystartowały w podobnym czasie, więc miały te same warunki rozwoju. Szczegółowe recenzje Betfan i Totalbet znajdziesz w serwisie Zagranie, a nasze zestawienie ma pomóc w wyborze bukmachera dla ciebie! Betfan i Totalbet to firmy bukmacherskie, które na pewno posiadają wiele atutów. Kto jednak przeważa w kilku najważniejszych kategoriach?

Betfan czy TOTALbet – który bukmacher lepszy?

Nowi użytkownicy coraz częściej zadają to pytanie, bo Betfan i Totalbet przebili się do mainstreamu bukmacherskiego. W ciągu kilku lat działalności na rynku i Betfan, i Totalbet zbudowali sobie określoną markę. To bukmacherzy online, którzy pojawiają się w wielu rankingach. Betfan i Totalbet udostępniają zakłady przez aplikację oraz oferują sporo bonusów powitalnych. To przesłanki, które wpływają na częstą obecność tych bukmacherów w klasyfikacjach i plebiscytach.

Totalbet jest nieco starszy od Betfan, bo firma ta pojawiła się w 2017 roku, a jego konkurent zadebiutował dwa lata później. Obu tych bukmacherów na pewno łączy kolorystyka strony internetowej – w ich portalach dominują odcienie zieleni. Elementów wspólnych jest też więcej – Betfan i Totalbet posiadają główną siedzibę w Warszawie, oferują gry karciane i na start pozwalają zdobyć zakład bez ryzyka!

Bukmacher BETFAN TOTALBET
Bonusy na start 8/10 10/10
Promocje dla stałych graczy 7/10 8/10
Ofarta zakładów bukmacherskich 9/10 7/10
Kursy bukmacherskie 8/10 9/10
Aplikacja moblina 9/10 9/10
Obsługa klienta 8/10 8/10
Metody płatności 8/10  9/10
Szybkość rejestracji 10/10 10/10
Zakłady na żywo 7/10 8/10
Strona internetowa 8/10 8/10
Sporty wirtualne 9/10 6/10
Wynik 91/110 92/110
REJESTRACJA Z KODEM ZAGRANIE ZAGRANIE

BETFAN czy TOTALbet – porównujemy największych bukmacherów

Porównanie Betfan i Totalbet powinno odpowiedzieć na pytanie, który bukmacher posiada lepszy bonus, ofertę, mobilną aplikację, system płatności i dział support? Oczywiście nie wykluczamy tego, że obie firmy mogą podzielić się punktami, bo tak jak w piłce nożnej, tak i u nas może paść remis. To bukmacherzy, który standardami przypominają europejską czołówkę, więc wiele razy różnice mogą być minimalne na korzyść jednego lub drugiego.
Rejestracja w Betfan i Totalbet nie jest złym pomysłem, bo w obu przypadkach wybierasz spośród legalnego bukmachera. Już teraz możemy zdradzić, że do każdego buka otrzymasz od nas kod promocyjny, za który możesz mieć powiększony bonus.

BETFAN czy TOTALbet – porównanie bonusów na start. Promocje dla nowych graczy

Wagę ciężką bukmacherów proponujemy rozpocząć od mocnego uderzenia, czyli promocji dla nowych graczy. To niejako początek przygody z bukmacherem, więc użytkownicy zwracają na to uwagę, u którego buka otrzymają lepszy bonus? Zarówno Betfan kod promocyjny, jak i kod bonusowy od Totalbet umożliwia pokaźną wypłatę na saldo bonusowe.

Bonusy bukmacherskie w Betfan:

 • Zakład bez ryzyka 600 PLN
 • Bonus 100% do 1000 PLN

Bonusy w Totalbet:

 • Darmowe zakłady 40 PLN
 • Zakład bez ryzyka 230 PLN
 • Bonus 100% do 5000 PLN

W ocenie bonusów ważną rolę odgrywa Totalbet kod promocyjny. To oferta, gdzie występuje dodatkowy zakład bez ryzyka. Wówczas promocje dla nowych graczy u tego bukmachera stają się wyjątkowo atrakcyjne, więc werdykt staje się prostą sprawą. W tej kategorii przewagę uzyskuje bukmacher Totalbet!

 • Ocena dla BETFAN: 8/10

 • Ocena dla TOTALBET: 10/10

 • Zwycięstwo: TOTALBET.

BETFAN czy TOTALbet – promocje dla stałych graczy

W kolejnej kategorii gołym okiem rysuje się przewaga Totalbet. Kiedy wchodzimy w sekcje promocji u tego bukmachera, to mamy do wyboru naprawdę sporo ofert. Możemy wymienić kilka, która dotyczą gry bez podatku, zwrotu w zakładach AKO, powiększonych wygranych na kuponach wielokrotnych i wysokich kursów. Zestaw promocji Totalbet może zaimponować użytkownikom, którzy na specjalnych ofertach opierają swoją grę.

Nie jest tak, że Betfan nie posiada stałych promocji, ale są one zdecydowanie mniej reprezentowane. O grze bez podatku można już zapomnieć, a Betfan skupia się przede wszystkim na Machday Boost i okresowych bonusach na wydarzenia sportowe. Źle nie jest, ale w porównaniu do Totalbet szału nie ma.

 • Ocena dla BETFAN: 7/10

 • Ocena dla TOTALBET: 8/10

 • Zwycięstwo: TOTALBET.

Oferta na zakłady w BETFAN czy TOTALbet

Co do zakładów bukmacherskich to u obu firm trudno znaleźć braki. Oferty Betfan i Totalbet są wzbogacone wirtualnymi sportami i grami karcianymi. Oczywiście największą uwagę zajmują zakłady sportowe. Betfan, jak i Totalbet nie mają się czego wstydzić, ponieważ sportów jest masa, a do tego funkcjonuje setki rozszerzeń przy piłce nożnej i pozostałych dyscyplinach.

Totalbet i Betfan do zakładów oferują dodatkowe funkcje jak cash out. Ten drugi z bukmacherów posiada też ciekawe narzędzie my bet i bet builder do budowania własnych zakładów. W Totalbet z kolei można skorzystać z szybkiego kuponu. Przewaga zakładów bukmacherskich Betfan może wynikać z tego, że u tego buka użytkownicy otrzymają kompletną ofertę na rozrywkę. W tej kategorii sklasyfikowane są typy na politykę, show biznes, pogodę i pozostałe wydarzenia społeczne. To element, którzy przeważył na korzyść Betfan.

 • Ocena dla BETFAN: 9/10

 • Ocena dla TOTALBET: 7/10

 • Zwycięstwo: BETFAN.

BETFAN vs TOTALbet – kursy bukmacherskie

Firmie Betfan na kursy bukmacherskie będzie trudno rywalizować z Totalbet. Dlaczego? Ten drugi bukmacher koncentruje się na tym, aby jego użytkownicy otrzymywali w miarę, jak najlepsze współczynniki. Totalbet często pojawia się jako bukmacher z najwyższymi kursami. Na pewno wpływ na to ma marża tego bukmachera, która uchodzi za jedną z najniższych m.in. w typach na piłkę nożną.

Na poniższych przykładach sprawdziliśmy, który bukmacher oferuje lepsze kursy:

Kto wygra?
Totalbet
2.47
Aston Villa
3.25
Remis
3.00
Everton
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betfan
2.48
Aston Villa
3.20
Remis
2.95
Everton
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Totalbet
1.40
Inter
5.20
Remis
7.20
Bologna
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betfan
1.40
Inter
5.00
Remis
7.00
Bologna
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
 • Ocena dla BETFAN: 8/10

 • Ocena dla TOTALBET: 9/10

 • Zwycięstwo: TOTALBET.

BETFAN vs TOTALbet – kto ma lepszą aplikację mobilną?

Obie aplikacje na początek zasługują na dobre słowo, ponieważ są skonfigurowane pod systemy operacyjne iOS i Android. Posiadając iPhone każdy skorzysta z Betfan mobile i Totalbet apk. Oczywiście to samo dotyczy pozostałych smartfonów takich jak Huawei, Vivo, Samsung, Redmi i LG. Z aplikacji można korzystać po zainstalowaniu ich na swoje urządzenie.

Aplikacja Betfan i Totalbet tak naprawdę gwarantuje ten sam rodzaj usług. Bukmacherzy od dawna oferują w telefonie wszystkie zakłady i to dotyczy Betfan oraz Totalbet. U tych operatorów do obstawiania mobile są zakłady przedmeczowe i na żywo. Jasna sprawa, że aplikacja umożliwia też wykonywanie płatności: wpłat i wypłat. W podobny sposób zrobisz to w apce od Betfan, jak i Totalbet.

Mobilne wersje obu tych bukmacherów generalnie nie mają wad, więc trudno wskazać przewagę konkretnej firmy.

 • Ocena dla BETFAN: 9/10

 • Ocena dla TOTALBET: 9/10

 • Wynik: remis.

BETFAN czy TOTALbet – obsługa klienta

Obsługa klienta w Betfan i Totalbet wygląda podobnie. Co rzuca się w oczy? Na pewno to, że u obu tych bukmacherów mamy do czynienia z czatem “na żywo”. To bardzo ułatwia kontakt z supportem, więc możemy bić brawo dla obu tych bukmacherów. Co ciekawe, oba działy wsparcia pracują prawie, że o tych samych porach. W Betfan jest on czynny w godzinach 8-23, a w Totalbet 9-23. Jak widać, pracownicy Betfan szybciej wstają na nogi z rana.

Dodatkowo do obu bukmacherów można napisać również za pośrednictwem formularza kontaktowego. Totalbet zdecydował się też uruchomić infolinię telefoniczną, gdzie można porozmawiać z supportem. Opcja telefoniczna jest ciekawa i niezbyt często praktykowana przez bukmacherów. No, ale ze względu na to, że support Betfan pracuje godzinę wcześniej – wystawiamy remis w tej kategorii.

 • Ocena dla BETFAN: 8/10

 • Ocena dla TOTALBET: 8/10

 • Wynik: remis.

BETFAN czy TOTALbet – metody płatności

Jak obaj bukmacherzy ogarniają kwestię finansów? Oczywiście nie chodzi nam o to, jak zarządzają swoimi budżetami, ale naszymi środkami. Tj. sprawdzamy kwestię wpłat i wypłat. Co jest ważne w takiej sytuacji? Aby systemy były wiarygodne i szybko transferowały nasze środki finansowe.

Betfan i Totalbet korzystają z przelewów internetowych, kart płatniczych oraz aplikacji BLIK. U obu tych bukmacherów metody, z których można skorzystać są bliźniaczo podobne. Konkrety? Betfan i Totalbet współpracuje z Przelewy 24, kartami VISA/Mastercard i Paysafecard. U tego drugiego bukmachera elektroniczne przelewy zostały poszerzone o PayU i dotpay – oba te systemy działają na podobnej zasadzie, co Przelewy 24.

W Betfan i Totalbet nie ma prowizji od wpłat i wypłat. Ze względu na usługę Pay Express przelew od Totalbet może dojść szybciej na konto bankowe niż od Betfan. Bukmacher ten deklaruje, że to najszybszy przelew na rynku.

 • Ocena dla BETFAN: 8/10

 • Ocena dla TOTALBET: 9/10

 • Zwycięstwo: TOTALBET.

BETFAN czy TOTALbet – szybkość rejestracji

To porównanie dotyczy bukmacherów bez dowodu, którzy nie wymagają dodatkowe potwierdzenia przy rejestracji. A jeśli tak jest, to w Betfan i Totalbet proces tworzenia nowego konta przebiega błyskawicznie. Jeśli robilibyśmy rejestrację ze stoperem w ręku, to w Betfan i Totalbet wyniosłaby ona tyle samo czasu. Dlaczego? Bo formularze zgłoszeniowe są bardzo do siebie zbliżone. U obu tych buków wystarczy wpisać najważniejsze dane: imię, nazwisko, PESEL, login, hasło i numer telefonu.

 • Ocena dla BETFAN: 10/10

 • Ocena dla TOTALBET: 10/10

 • Wynik: remis.

TOTALbet czy BETFAN – zakłady na żywo

W ofercie live Totalbet posiada przewagę nad Betfan ze względu na jedną istotną różnicę. Ten pierwszy z bukmacherów posiada rozbudowany system transmisji “na żywo”. Totalbet jest bukmacherem, który w zakładach live przy wielu spotkaniach umożliwia podgląd tego, co dzieje się na boisku. I nie mamy na myśli wizualizacji przez match tracker, a realną transmisję na żywo. W ten sposób można oglądać piłkę nożną, tenis lub siatkówkę. W relacjach “na żywo” Totalbet pojawiają się też wydarzenia dotyczące e-sportu.

Gdyby nie szczegół związany z transmisjami live, to oferta Betfan również mogłaby konkurować z Totalbet. To bukmacher oferujący wiele rozszerzeń w typach “na żywo”. To dotyczy nie tylko rozgrywek piłkarskich, ale też tenisa stołowego, snookera i darts.

 • Ocena dla BETFAN: 7/10

 • Ocena dla TOTALBET: 8/10

 • Zwycięstwo: TOTALBET.

BETFAN czy TOTALbet – strona internetowa

Strony internetowe Betfan i Totalbet nie są rewolucyjne, bo na dobrą sprawę powielają znane schematy. Układ ich odwzorowany jest na serwisach pozostałych bukmacherów. W górnym menu znajdują się najważniejsze sekcji bukmachera, a po lewej stronie można znaleźć najciekawsze wydarzenia i kompletną listę sportów/rozgrywek. Po prawej stronie serwisu tworzy się kupony oraz zarządza swoim kontem.

Na stronach Betfan i Totalbet użytkownik posiada pełną ofertę bukmacherską. To za ich pośrednictwem można typować, ale też wpłacać/wypłacać i kontaktować się z supportem. Przypadek Totalbet pokazuje też, że na stronie totalbet.pl obejrzysz również sport na najwyższym poziomie.

 • Ocena dla BETFAN: 8/10

 • Ocena dla TOTALBET: 8/10

 • Wynik: remis.

TOTALbet czy BETFAN – sporty wirtualne

Wirtualne sporty w Totalbet i Betfan nie są traktowane po macoszemu. U obu tych bukmacherów jest kilka dyscyplin, które przypadły do gustu obstawiającym tego rodzaju rozrywkę. W Totalbet obstawisz: piłkę nożną, wyścigi psów, konie, żużel i motocykle. W Betfan do tego wszystkiego dochodzi jeszcze tenis ziemny, koszykówka i kolarstwo torowe.

Tak jak w Betfan, tak i w Totalbet wirtualne sporty mogą być typowane na stronie online i mobilnej aplikacji. W przypadku tej aktywności mówimy o możliwości gry przez 24 godziny na dobę.

 • Ocena dla BETFAN: 9/10

 • Ocena dla TOTALBET: 6/10

 • Zwycięstwo: BETFAN.

Którego bukmachera wybrać?

Nasze zestawienie bukmacherów Betfan i Totalbet pokazało, że to firmy na zbliżonym poziomie. Generalnie ich oferty stoją na wysokim poziomie, a o przewadze w konkretnej kategorii decydowała jedna forma płatności lub dodatowy bonus. Którego bukmachera wybrać? Więcej plusów w naszym H2H zgromadził Totalbet, ale podkreślamy, że walka była wyrównana. Jak zaznaczyliśmy na początku, to bukmacherzy, gdzie konto nie będzie błędem. Typerzy, którzy polują na zakłady bez ryzyka mogą wybrać Betfan i Totalbet, bo u obu tych buków można zyskać tego rodzaju bonus. Fani wyższych kursów mogą zainteresować się ofertą Totalbet, z kolei gracze rozrywkowych zakładów powinni wybrać Betfan.

BETFAN czy TOTALbet – rezultat i wynik porównania

Bukmacher Totalbet wygrał w pięciu kategoriach. Firma ta była lepsza w zestawieniach bonusów, promocji, kursów, płatności i zakładów live.

Betfan triumfował w dwóch kategoriach: oferta zakładów i sporty wirtualne.

W pozostałych sekcjach orzekliśmy remis, dotyczy one: mobilnej aplikacji, obsługi klienta, szybkości rejestracji i strony internetowej.

Wynik końcowy: 5:2 dla Totalbet.

FAQ

Który bukmacher ma lepszy bonus na start?

Nowi użytkownicy większy bonus otrzymają od Totalbet, który z naszym kodem promocyjnym wypłaca dodatkowy zakład bez ryzyka.

Który bukmacher posiada lepsze kursy?

W naszym zestawieniu kursowym lepsze współczynniki zanotował bukmachera Totalbet.

Zaloguj się aby dodawać komentarze