Jak zapewne wiesz w polskich realiach bukmacherzy pobierają 12% stawki od każdego zakładu na podatek do budżetu państwa. Co jakiś czas firmy bukmacherskie umożliwiają graczom obchodzenie tego podatku. Taka sytuacja ma miejsce w Betfan, który umożliwia grę bez podatku. Jak obstawiać w Betfan bez podatku? Mamy dla ciebie porady.

Przepisy o opodatkowaniu legalnych zakładów bukmacherskich reguluje w Polsce ustawa hazardowa. Zgodnie z nią od stawki każdego kuponu pobiera się 12% na podatek. W praktyce to oznacza, że typując za 100 złotych – w rzeczywistości grasz za 88 PLN, bo 12 PLN idzie na podatek. Jak łatwo się domyślić – gra bez podatku jest znacznie bardziej opłacalna, bo całość stawki jest mnożnikiem twojego kursu na kuponie. W tej sytuacji z pomocną dłonią dla typerów wychodzi bukmacher Betfan pozwalający grać bez podatku.

Betfan gra bez podatku – na czym to polega?

Betfan na swoich stronach oferuje dwie możliwości gry bez podatku w ramach promocji:

  • Happy Hours
  • Bez podatku od gier +14%

To wyjątkowa oferta na rynku legalnych bukmacherów. Betfan nie tylko umożliwia grę bez podatku, co jest już dużą atrakcją, ale na dodatek oferuje aż dwie możliwości likwidowania podatku od stawki.

Postępując zgodnie z warunkami obu promocji – współczynnik twojego kuponu wyniesie 1.0, a nie 0.88 – to pozwoli obstawiać za 100% stawki. Innymi słowy – w razie powodzenie będziesz wygrywał więcej. Wszystko za sprwą gry bez podatku w Betfan.

Dla przykładu, jeśli tradycyjnie postawisz zakład za 100 PLN po kursie 2.50, to twoja wygrana wyniesie 220 PLN. Natomiast, gdy ten sam kupon zagrasz za taką samą stawkę bez podatku, to wygrana będzie aż o 30 PLN wyższa, bo wyniesie 250 PLN. Jak widzisz gra bez podatku robi różnicę.

Happy Hours w Betfan – gra bez podatku

Szczęśliwa godzina w Betfan oznacza grę bez podatku. Kiedy odbywa się promocja? O różnym czasie – Happy Hours jest nieregularną ofertą i nie ma stale przypisanych godzin. Czego możesz być pewien, to na pewno jako klient Betfan zostaniesz o niej poinformowany.

happy hours betfan

Co gdy już będzie obowiązywać Happy Hours? Jak wtedy zagrać bez podatku? Otóż wystarczy wytypować kupon (w określonych ramach czasowych), który spełni następujące warunki:

  • AKO z minimum 2 typami
  • kurs minimalny dla pojedynczych typów to 1.25

W trakcie Happy Hours możesz obstawić dowolną ilość zakładów, od których nie zostanie pobrany podatek. Jeśli trafisz twoje wygrane będą wyższe niż w standardzie.

Betfan bez podatku od gier

Poza Happy Hours stałą ofertą Betfan jest gra bez podatku od gier. Obowiązuje ona 24/h przez siedem dni w tygodniu. Na czym polega?

betfan bez podatku

Aby nie zapłacić podatku od stawki w Betfan należy obstawić kupon akumulowany składający się z co najmniej 3 zdarzeń. Trzeba pamiętać, aby każdy z typów miał kurs minimalny 1.35. Od tak przygotowanego kuponu Betfan nie pobierze 12% stawki.

Co najlepsze – ilość zakładów bez podatku jest nieograniczona i możesz stawiać ile chcesz (zachowując zasady promocji).

Bonusy w Betfan

Gra bez podatku w Betfan jest wystarczająca zachęcająca, ale do tego warto przypomnieć, że bukmacher ten oferuje jeden z najwyższych bonusów w Polsce (o czym więcej możesz przeczytać tutaj: https://zagranie.com/betfan-kod-promocyjny-bonus-do-3050-pln-na-start-20-do-wygranych/. Nasz kod promocyjny: 3100PLN daje okazje zdobycia zakładu bez ryzyka i bonusu 100% od wpłaty do 3000 PLN.

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Gdzie jeszcze zagrasz bez podatku?

Dla użytkowników legalnych zakładów bukmacherskich mamy dobrą informację, bo nie tylko Betfan oferuje grę bez podatku. Choć musimy ocenić, że promocje w Betfan na typowanie bez podatku są najlepsze na rynku.

Zakłady bez 12% podatku dodatkowo obstawisz w Fortunie. To bukmacher, który co jakiś czas organizuje Happy Hours, gdzie w trakcie danej godziny (lub godzin) można puścić kupon bez podatku. Zazwyczaj bukmacher robi ograniczenia, co do zakładu bez podatku, a więc musi być zagrany po określonym kursie i z ustaloną ilością zdarzeń (zazwyczaj warunki to: kupon AKO z minimum 3 zdarzeniami z minimalnym kursem 1.30).

W Polsce z grą bez podatku kojarzy się także inny legalny bukmacher, czyli forBET. Niegdyś zadebiutował na naszym rynku pozwalając przez kilka miesięcy na grę bez podatku, a teraz oferuje 14-dniowy okres bez podatku dla nowych klientów. Wystarczy założyć konto w forBET z naszym kodem promocyjnym, a przez dwa tygodnie możesz grać bez podatku obstawiając kupony ako z minimum 3 typami z kursem min. 1.35)

Co oznacza gra bez podatku w Betfan?

Korzystając z promocji Betfan typowania bez podatku możesz więcej wygrywać, ponieważ od stawki twojego kuponu nie zostanie pobrane 12% stawki na podatek.

Jak grać bez podatku w Betfan?

Skorzystaj z dwóch ofert Befan: Happy Hours lub Bez podatku od gier i postępuj zgodnie z zasadami promocji.

Gdzie jeszcze można obstawiać bez podatku?

Wśród legalnych bukmacherów grę bez podatku oferuje również Fortuna i forBET.

Zaloguj się aby dodawać komentarze