Bukmacherzy starają się wymyślać coraz więcej promocji. To oczywiście cieszy wielu graczy, ale najbardziej lubianą jest ta podwyższająca wygrane, nazywana często jako happy hours lub w przypadku opisywanego bukmachera po prostu BETFAN bez podatku. Osoby obstawiające często wybierają ofertę tej firmy właśnie ze względu na tę promocję.

betfan bez podatku od gier

BETFAN bez podatku – o co chodzi?

Wielu bukmacherów stosuje promocję podwyższającą wygraną, nazywaną happy hours. Jednak jak sama nazwa wskazuje,  jest to często okresowe i występuje w określonych godzinach. BETFAN bez podatku to możliwość korzystania ze zwiększania potencjalnej, zwycięskiej sumy na kuponie w każdym momencie – 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Spełniając odpowiednie warunki kuponu (o których poniżej w akapicie jak wykorzystać BETFAN bez podatku), wygrana jest podnoszona o 14%. Każdy legalny bukmacher działający w kraju musi odprowadzać 12% od stawki zagranego zakładu przez graczy. W opisywanym wypadku, BETFAN wychodzi naprzeciwko temu przepisowi i koszty związane z podatkiem bierze na siebie… a nawet więcej, bo podwyższa wygraną o 14%, czyli kwotę większą niż wynosi obowiązkowe obciążenie na rzecz państwa.

Infografika o BETFANie bez podatku

W uproszczeniu, BETFAN komunikuje grę bez podatku, ponieważ w praktyce dany kupon jest grany bez wspomnianego obciążenia, co zadowala wielu graczy. Żaden inny podmiot nie posiada tej promocji bez ograniczenia czasowego.

Jak w BETFAN wykorzystać promocję bez podatku?

Wytłumaczyłem już na czym polega BETFAN bez podatku, to czas przejść do szczegółów – co trzeba zrobić, aby skorzystać z tej promocji? Sprawa jest bardzo prosta. Wystarczy stworzyć zakład składający się z co najmniej trzech pozycji, przy czym każdy typ posiada kurs minimalny na poziomie 1,35. To wszystko!

Warunki kuponu bez podatku w BETFAN

Obiektywnie oceniając śmiało mogę napisać, że jest to jedna z najlepszych, jak nie najlepsza promocja dla stałych graczy. Często podwyższanie wygranych wiąże się z warunkami kuponu i tutaj one również występują. Mimo że nie każdy zawsze gra kupony z co najmniej trzema zdarzeniami, to i tak bez wątpienia poziom trudności realizacji tego zadania można określić za niski. Gdy dołożymy do tego fakt, że nie ma terminu trwania akcji BETFAN bez podatku, otrzymujemy obraz zadowalającej promocji bukmacherskiej, którą wielu weźmie ponad dobre bonusy bukmacherskie.

Jak grać bez podatku w BETFAN

Warunki wykorzystania podwyższenia wygranej w BETFAN są bardzo proste i zrozumiałe. Jednak i tak warto zagłębić się w regulamin gry bez podatku. Co warto jeszcze wiedzieć? Promocją nie są objęte między innymi zakłady systemowe.

Sama akcja na obecnych warunkach trwa już od października. Trudno określić, czy BETFAN bez podatku będzie obecny w ofercie bukmachera zawsze. Wystarczy przytoczyć kilka przykładów z przeszłości innych firm, które z czasem rezygnowały z tego tupu promocji. Jednak na ten moment nic nie zapowiada, aby podwyższanie wygranej przy obecnym regulaminie miało zniknąć, więc nie ma powodów do obaw.

W przypadku jakichkolwiek problemów z korzystaniem z BETFAN bez podatku, każdy gracz ma możliwość złożenia reklamacji przez wysłanie maila na adres bog@betfan.pl, maksymalnie do 14 dni od opisywanego problemu. Bukmacher ma obowiązek odpowiedzieć na taką wiadomość do 21 dni od jej otrzymania.

Start bez ryzyka w BETFAN ze zwrotem na konto depozytowe

BETFAN chwali się promocją bez podatku, ale to nie jedyna kwestia warta uwagi u tego bukmachera, wyróżniająca go na tle konkurencji. Na nowych graczy, którzy zarejestrują się z kodem promocyjny 3100PLN, czeka zakład bez ryzyka do 100 złotych. Pomyślisz „No ok, wielu bukmacherów ma tego typu bonus na start”. Jednak od razu warto sprecyzować, że w tym wypadku także warunki są najprzyjaźniejsze dla gracza na tle konkurencji. Dowiedz się więcej o naszym kodzie promocyjnym w BETFAN.

betfan_baner

Czym BETFAN wyróżnia się swoim zakładem bez ryzyka? Zwrot z przegranego kuponu następuje na konto główne, z którego można daną sumę od razu wypłacić. Tymczasem większość bukmacherów oferuje cashback na konto bonusowe, gdzie kwotę trzeba obracać, aby móc przelać pieniądze na swoje konto bankowe. Dodatkowo BETFAN zapewnia zwrot równowartości obstawionej sumy, kiedy konkurencja oferuje takowy cashback z odjętym podatkiem od stawki. W związku z tym po raz kolejny można określić, że bukmacher bierze na siebie obciążenie na rzecz państwa. Jak to reklamuje ambasador BETFAN, czyli Mariusz Pudzianowski – „Siano wraca na konto główne!”.

Dodatkowo warto pamiętać o kilku szczegółach z regulaminu zakładu bez ryzyka u opisywanego bukmachera. Chociaż te obostrzenia nie powinny sprawić nikomu większego problemu. Mowa tu o fakcie, że kupon kwalifikujący się do promocji z cashbackiem musi mieć kurs minimalny na poziomie 1,14.  Poza tym promocja nie obejmuje zakładów na sporty wirtualne.

Jak zagrać zakład bez ryzyka

Pierwszy zakład możesz zagrać za dowolną sumę, ale maksymalny zwrot jaki uzyskasz może wynieść 100 złotych. Przykładowo grając za 500 złotych w przypadku porażki na Twoje konto wróci 100 złotych. Grając za 100 złotych, wróci 100 złotych, natomiast w wypadku obstawienia za 50 złotych, zwrotem będzie równowartość, czyli 50 złotych. Warto pamiętać, że do aktywacji zakładu bez ryzyka w BETFAN wymagany jest pierwszy depozyt na kwotę minimum 10 złotych.

Promocją objęty jest pierwszy zagrany kupon na koncie BETFAN. W wypadku wygranej zakład bez ryzyka jest już wykorzystany i nie przysługuje Ci zwrot po otrzymaniu zwycięskiej kwoty zakładu. Przy porażce obstawianych typów suma wróci na konto główne do wypłaty maksymalnie do 48 godzin po rozliczeniu ostatniej pozycji.

Podsumowując, BETFAN bez podatku to nie tylko jedna z lepszych promocji dla stałych graczy, ale także dla nowych jako zakład bez ryzyka, gdzie użytkownik może liczyć na zwrot równowartości stawki i to na konto główne. Wielu obstawiających bez zawahania wskaże obecnie tego bukmachera, jako tego z najlepszą ofertą bonusową.

Zaloguj się aby dodawać komentarze