Betclic zwiększa kurs na Liverpool. Odbierz bonusy z kodem promocyjnym!

Betclic logo bukmacher

Już w niedzielę o 20:15 Liverpool zmierzy się u siebie z Wolverhampton. Wilki nie przyjadą na Anfield w roli faworyta, ale mogą sprawić niespodziankę w starciu z The Reds. W Betclic z kodem promocyjnym 550PLN możecie odebrać szereg bonusów na start, a do tego operator postanowił zwiększyć kurs na to, że Salah i spółka wygrają. Wcześniej kurs wynosił 1.53, a teraz jest to już 1.85. Jak skorzystać z promocji? Przekonajcie się sami.

Zgarnij bonusy w Betclic z kodem promocyjnym!

Premier League w tym sezonie rozpieszcza nas bardzo ciekawymi meczami, co chwile serwując kolejne starcia na szczycie. W ostatniej kolejce była to, chociażby rywalizacja pomiędzy Tottenhamem, a Chelsea, a teraz Liverpool podejmie u siebie Wolves. Wilki na Anfield nie przyjadą w roli faworyta. Co więcej, trudno będzie im wywalczyć, chociażby punkt, jednak nie jest to zadanie niemożliwe.

W końcu Wolves może zaskoczyć, a The Reds również miewają słabsze spotkania. Z całą pewnością czeka nas pełna emocji rywalizacja, którą można obstawić u polskich, legalnych bukmacherów.

Betclic baner Liverpool Wolves

W Betclic możecie odebrać większy kurs na zwycięstwo Liverpoolu w starciu z Wolverhampton. Wcześniej ten wynosił 1.53, a razem z bonusem dostępnym w Betclic jest to aż 1.85. Warto jednak pamiętać, że maksymalna stawka, za jaką można postawić ten zakład, to 25 złotych.

Można to jednak łączyć z innymi typami na zakładach AKO, co jest równoznaczne temu, iż można postawić kupon z dość wysokim kursem. Jest to z całą pewnością ciekawa opcja, a obstawiając może zwiększyć swoje emocje.

W Betclic z kodem promocyjnym 550PLN odbierzecie też pakiet startowy. W ramach niego do zgarnięcia są:

  • zakład bez ryzyka do 550 złotych
  • 50 procent do wygranych

 

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka 50 PLN na start + specjalne promocje: +120% do wygranych oraz 100 PLN miesięcznie we freebetach!


🔥 GRA BEZ PODATKU! Codziennie, na wszystkie sporty, bez ograniczeń kursowych

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 50 zł ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +120%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Zaloguj się aby dodawać komentarze