BetClic z kolejną umową sponsorską – tym razem Lechia Gdańsk!

Zakłady bukmacherskie Betclic

BetClic w ostatnim czasie dołączył do grona legalnych bukmacherów. Firma z miejsca zabrała się za poszukiwania partnerów w Ekstraklasie. Na początku operator podpisał umowę sponsorską z Piastem Gliwice i reprezentacją Polski siatkarzy, a w ostatnich dniach poinformował o wsparciu dla Lechii Gdańsk.

BetClic sponsorem Lechii Gdańsk!

Trzeba przyznać, że BetClic mocno wjechał na rynek legalnych zakładów bukmacherskich. Firma bardzo szybko podpisała trzy duże kontrakty sponsorskie, w tym dwa z czołowymi klubami Ekstraklasy.

  • Piast Gliwice
  • Reprezentacja Polski w siatkówce mężczyzn
  • Lechia Gdańsk.

Czy na tym koniec? Wydaje nam się, że nie! Warto śledzić kolejne kroki tego operatora, ponieważ obecne działania robią wrażenie.

Jako Betclic chcemy współpracować wyłącznie z silnymi markami. Stąd decyzja o sponsorowaniu właśnie Lechii Gdańsk, klubu i marki o bardzo dużym potencjale zarówno sportowym, jak i marketingowym. Głęboko wierzymy, że współpraca ze zdobywcą Pucharu Polski pozwoli nam na realizację naszych celów marketingowych, a klub skorzysta na niej w wymiarze sportowym i organizacyjnym. W planach mamy również aktywizację kibiców Lechii, którzy są jej wielkim kapitałem – Bartłomiej Płoskonka, country manager BetClic w wywiadzie dla oficjalnej strony Lechii Gdańsk.

betclic bonus

BetClic związał się z Lechią Gdańsk na rok, jednak w kontrakcie są specjalne klauzule, które pozwolą na automatyczne przedłużenie tej umowy. Warto zaznaczyć, że obecnie bukmacher współpracuje z mistrzem Polski 2019, a także ze zdobywcą Pucharu Polski i Superpucharu Polski. Dwa z trzech najlepszych klubów Ekstraklasy z poprzedniego sezonu!

Rosnąca konkurencja jeszcze nikomu nie zaszkodziła, jednak widać, że BetClic ma budżet, a także możliwości, aby przebić rywali w walce o najlepszych partnerów.