Rejestracja w Betclic – odbierz bonus z kodem promocyjnym!

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka 50 PLN na start + specjalne promocje: +120% do wygranych oraz 100 PLN miesięcznie we freebetach!


🔥 GRA BEZ PODATKU! Codziennie, na wszystkie sporty, bez ograniczeń kursowych!
(akcja trwa: do 14.04.2024)

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 50 zł ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +120%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły


Gra bez podatku na wszystko po rejestracji w Betclic! Tylko do 14.04.2024

Betclic w marcu wystartował ze specjalną akcją, która zdecydowanie wyróżniła go na tle pozostałych bukmacherów. Mowa o grze bez podatku, która trwa od 13 marca do 14 kwietnia bieżącego roku i obejmuje WSZYSTKO. Operator chciał, żeby akcja niosła za sobą realną korzyść dla gracza i udało się.

Grę bez podatku wykorzystasz na: zakłady solo i multi, przedmeczowe i live w obrębie wszystkich sportów, bez ograniczeń kursowych.

Gra bez podatku w Betclic.

Betclic rejestracja

Jak wygląda w Betclic rejestracja? Jakie możecie zgarnąć bonusy w zakładach bukmacherskich? O tym przeczytasz w tym tekście! Zapraszamy.

Betclic rejestracja 2024 – Pakiet 550 złotych ✔️ 
Kod promocyjny BetclicZAGRANIE
BonusZakład bez ryzyka 550 zł
Warunki bonusuObrót 8x po kursie min. 2,00 w ciągu 30 dni

W Betclic rejestracja jest dość prosta. Doskonale wiemy, że mało kto lubi proces zakładania konta, bo ten bywa uciążliwy, a czasami także długi. Nic więc dziwnego, że ten bukmacher postanowił wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów i skrócił ten czas do minimum, co pozytywnie wpływa na opinie. Sprawdźcie więc, jak to wygląda teraz w Betclic rejestracja i pamiętajcie o tym, żeby podczas zakładania konta podać kod promocyjny ZAGRANIE

Betclic rejestracja 2024 – jak szybko przejść przez proces

zakładanie konta w betclic

Zaczynamy od podania takich danych, jak:

 • imię
 • nazwisko
 • data urodzenia
 • adres e-mail

W pierwszym okienku trzeba również zatwierdzić regulamin. Po tym można przejść do drugiego etapu, gdzie należy podać:

 • PESEL
 • adres
 • kod pocztowy
 • miasto
 • numer telefonu

Dzięki temu będziemy mogli przenieść się do ostatniego okna, w którym do podania jest już tylko nazwa użytkownika i hasło. Teraz będziecie mogli też podać nasz kod promocyjny. Jest to bardzo ważne, bo dzięki niemu dostaniecie dostęp do szeregu bonusów, o których więcej napiszę niżej. Gdy naciśniecie kursorem na pole “kod promocyjny”, to rozwinie wam się dodatkowa rzecz. W niej należy wpisać kod promocyjny VIP “ZAGRANIE”. Następnie już wystarczy kliknąć okienko “zapisz się” i dołączycie do klubu Betclic! Co więcej, zgarniecie dodatkowe bonusy, które ułatwią wam start u tego bukmachera.

Betclic rejestracja – założyłem konto i co dalej?

Po tym, gdy prawidłowo zarejestrujesz konto w zakładach bukmacherskich Betclic, trzeba wybrać limity bukmacherskie. Są to maksymalne kwoty, za jakie możecie zagrać kupon lub limit czasowy na grę (np. na 24 godziny). Co ciekawe, możecie je zwiększyć w dowolnym momencie. Jednak jeżeli tego nie zrobicie, to za każdym razem, gdy przekroczycie daną wartość, to nie będziecie mogli już dalej grać do upłynięcia konkretnego czasu.

W przeciwieństwie do innych bukmacherów, w Betclic jest to podzielone na trzy rodzaje, które określają wasze zdolności typerskie. Pamiętajcie, że możecie je zwiększyć w dowolnym momencie, poprzez przestawienie ich w zakładce na swoim profilu. Są to początkujący, amator oraz ekspert. Jako pierwszy z nich twój maksymalny, dzienny limit na zakłady wynosi 500 złotych, a miesięczny 15 000 złotych. W przypadku limitu czasowego to na dobę przypada dwanaście godzin, a w ciągu miesiąca jest to 360 godzin. 

Jako amator twoje limity zwiększają się do 10 000 złotych w przypadku dziennego limitu i 300 000 złotych na miesiąc. Sam maksymalny czas z kolei jest podniesiony do 18 godzin na dobę i 540 godzin w ciągu miesiąca. W przypadku eksperta podnosi się to o kolejne zero, a czas gry na dzień zwiększa się do 24 godzin. 

Betclic rejestracja, a weryfikacja konta

W Betclic podczas rejestracji tak samo, jak u reszty bukmacherów, można podać skan dowodu, żeby zweryfikować konto. Nie jest to wymagane, gdyż firma wprowadziła szybką rejestrację, którą przedstawiłem wam wyżej. Warto wspomnieć, że wypłacenie środków, które wygrasz u bukmachera, jest możliwe dopiero po pełnej rejestracji. Podobnie jest w przypadku chęci wzięcia udziału w pozostałych promocjach. 

W swoim profilu możesz dodać skan zdjęcia dowodu osobistego lub jego zdjęcie i numer konta bankowego. Jeżeli podane dane będą prawidłowe i przejdą weryfikację konta, to otrzymacie pełen dostęp do konta. Warto też pamiętać, że zamiast dowodu może być to paszport. Trzeba jednak spełnić warunki, takie jak:

 • obie strony dokumentu tożsamości muszą być na skanie
 • zdjęcie/skan w kolorze
 • muszą być wszystkie informacje widoczne

Do tego należy podać swój numer konta, na który zostaną wypłacone środki. Po tym już będziecie mogli wypłacić środki, co jest bardzo prostym procesem. Podobnie zresztą jak wpłata. Zacznijmy więc od tej drugiej czynności. Wystarczy wejść na profil w zakładkę moja wpłata, wybrać sumę oraz środek płatności. W przypadku wypłaty proces wygląda bardzo podobnie. 

Betlic rejestracja – bonusy i inne promocje

Bonusy bukmacherskie to dość ważny i gorący temat wśród ludzi grających u bukmacherów. Nic więc dziwnego, że jest to jedna z głównych rzeczy, na którą się zwraca uwagę podczas zakładania konta. Rejestrując się w Betclic z kodem promocyjnym ZAGRANIE otrzymasz dwa, ciekawe bonusy. Mowa o zakładzie bez ryzyka do 550 złotych oraz dodatkowe 50 procent do wygranych. Zgarnąć wspomnianą kwotę możesz, jeżeli postawisz kupon za 625 złotych. W momencie gdy przegrasz, to bukmacher odda ci wspomnianą kwotę, pomniejszoną o podatek. Jeżeli będziesz chciał je wypłacić, to wspomniany bonus musisz najpierw obrócić osiem razy po kursie minimalnym 2.00. W przypadku 550 złotych będzie to więc aż 3300 złotych.

betclic - bonus

Gdy spełnicie ten warunek, to bukmacher przeniesie wasze środki na konto depozytowe, skąd będziecie mogli je wypłacić. Przy tak wysokim cashbacku można się więc spodziewać, że będą jakieś warunki. Jednak w tym wypadku nie są one wysokie i sam bonus wygląda bardzo przyzwoicie.

Sam bukmacher ma dużą ofertę na sport i esport. Więc kolejnym z profitów z całą pewnością jest możliwość grania prawie wszystkich zdarzeń. Do tego Betclic często ma wysokie kursy na dane zdarzenia i warto się mu bliżej przyjrzeć. Więcej o tym, jak wyglądają bonusy u niego, znajdziecie w tym miejscu. Warto też pamiętać, że w Zagranie codziennie przygotowujemy dla was typy dnia, gdzie podane są analizy przedmeczowe i propozycję kuponów. Często nasze teksty dotyczą zdarzeń i kursów właśnie z Betclic. Dlatego opłaca się obserwować naszą stronę. 

Zaloguj się aby dodawać komentarze