Siódma gala FAME MMA zbliża się coraz bardziej. Betclic został oficjalnym sponsorem federacji, a co za tym idzie, tylko u niego będą dostępne zakłady na walki. Już teraz możecie przygotować się do obstawiania tych zdarzeń, rejestrując się w Betclic z kodem promocyjnym i zgarniając bonusy. Z kolei jeżeli wyczekujecie na analizy ze sportów walki, to zajrzyjcie do naszych typów z MMA.

Baner FAME MMA BETCLIC

 

FAME MMA i Betlic – typy na MMA

Fani FAME MMA będą zadowoleni ze współpracy federacji z bukmacherem. Ten przygotował dla nich dedykowaną ofertę powitalną, liczne promocje i wysokie kursy na każdą z gal. Co za tym idzie, możemy spodziewać się wielu nowości w ofercie na walki tej federacji. Jeżeli chcielibyście obstawiać sporty walki, a nie macie na nie pomysłu, to skorzyjstajcie z naszych typów MMA. 

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka do 550 złotych + 50% do wygranych

Standardowa oferta to cashback 500 zł, a z naszym kodem: 550 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 550 zł ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +50%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Rejestracja w Betclic z kodem promocyjnym – jakie bonusy?

Przygotowując się do FAME MMA 7, które będzie we wrześniu, warto zarejestrować się w Betclic z naszym kodem promocyjnym 550PLN. Dzięki temu zgarniecie bonusy, takie jak:

  • zakład bez ryzyka do 625 złotych
  • dodatkowe 50% do wygranych

Po rejestracji z naszym kodem będziecie mogli korzystać z tych bonusów, które warto zostawić m.in. właśnie na FAME MMA. Jednak oprócz sportów walki możecie je wykorzystać na dowolny inny sport. 

 

Zaloguj się aby dodawać komentarze