Betclic nowym sponsorem Piasta Gliwice!

Betclic Polska

Przed nowym sezonem zmiany następują nie tylko w nazwie rozgrywek, ale również wśród legalnych bukmacherów. Do tej pory sponsorem Piasta Gliwice był LVBET, jednak w latach 2019/2020 i 2020/2021 mistrz Polski będzie wspierany przez “najnowszego” z operatorów – Betclic!

Betclic sponsorem Piasta Gliwice na dwa lata!

Widać, że Betclic z miejsca postanowił wrócić do świadomości kibiców, ponieważ od razu po powrocie do Polski zawarł umowę sponsorską z aktualnym mistrzem kraju. Firma bukmacherska będzie wspierać Piasta przynajmniej przez dwa lata.

Piast Gliwice odniósł w sezonie 2018/2019 największy w historii sukces sportowy. To efekt wieloletniej i konsekwentnej pracy kadry sportowej i menadżerskiej oraz pracowników klubu. Nie spoczywamy jednak na laurach, budujemy jeszcze silniejszą organizację sportową. Jednym z jej filarów są sponsorzy. Jestem zadowolony, że od lipca wśród nich znalazł się Betclic, nowy sponsor główny Piasta. Podpisaliśmy z tym partnerem największy w historii klubu kontrakt sponsorski. Wierzę, że wspólnie będziemy odnosić kolejne sukcesy.

Paweł Żelem i jego wypowiedź nie pozostawia złudzeń. Prezes podkreśla, że umowa z Betclic to największy kontrakt w historii Piasta Gliwice. Można oczekiwać, że przy takim wsparciu, mistrz Polski będzie walczył o kolejne trofea w nadchodzącej kampanii.

Z dumą ogłaszamy kontrakt z klubem, który będzie reprezentował Polskę w najbardziej prestiżowych rozgrywkach: kwalifikacjach do Ligi Mistrzów. Współpraca w obecnym kształcie zakłada sponsoring w dwóch nadchodzących sezonach. Niemniej jednak jesteśmy przekonani, że przy zaangażowaniu dwóch stron stworzymy trwałą relację partnerską, czego efektem będzie wzrost rozpoznawalności marki Betclic w Polsce oraz rozwój sportowo-organizacyjny Piasta Gliwice i kolejne trofea w klubowej gablocie – Bartłomiej Płoskonka, country manager Betclic.

Piast Gliwice po ostatnim sezonie wykreował sobie markę, za którą bukmacher musiał zapłacić, dlatego najwyższy kontrakt w historii klubu nie może dziwić. W końcu mówimy o aktualnym mistrzu Polski oraz zespole reprezentującym Polskę na arenie międzynarodowej – w eliminacjach Ligi Mistrzów!