Betclic kod promocyjny VIP – jak otrzymać najwyższy bonus 550PLN?

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka 200 PLN na start + specjalne promocje: +120% do wygranych oraz 100 PLN miesięcznie we freebetach!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 200 zł ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +50%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Betclic kod promocyjny VIP

Jaki jest kod promocyjny VIP do Betclic? Ten kod to “ZAGRANIE” i po rejestracji z nim otrzymasz dostęp do oferty VIP z najwyższym na rynku zakładem bez ryzyka do 550 złotych.

Betclic kod promocyjny VIP 2023 – Pakiet 550 złotych ✔️ 
Kod promocyjny BetclicZAGRANIE
BonusZakład bez ryzyka 550 zł
Warunki bonusuObrót 8x po kursie min. 2,00 w ciągu 30 dni

Betclic kod promocyjny VIP 2023

Kody promocyjne do bukmacherów od Zagranie zapewniają jeszcze więcej bonusów i jeszcze więcej pieniędzy za rejestrację. Do Betclic użytkownicy naszego serwisu mogą zdobyć kod promocyjny VIP, za który otrzymają naprawdę najwyższy możliwy bonus od tego bukmachera. Rejestracja z kodem promocyjnym VIP Betclic jest darmowa, a w zamian za nią czeka na ciebie duży zakład bez ryzyka. Jaki kod VIP wpisać w zakładach bukmacherskich Betclic? Gdzie możesz wpisać Betclic kod promocyjny VIP? Przeczytaj nasz artykuł, a wszystko zostanie wyjaśnione!

Dla typerów zakładów bukmacherskich nigdy nie jest mało. Kiedy bonusy bukmacherskie przestały im wystarczać, powstały kody promocyjne z jeszcze większymi bonifikatami. Z kolei standardowe kody bonusowe zostały zastąpione przez kody promocyjne VIP. Gracze wybierając bukmachera online liczą, że w zamian odbiorą możliwie największy bonus – stąd tak duże zainteresowanie bonusami VIP. Jak wygląda to w Betclic i czy mogę skorzystać tutaj z typów dnia? To firma bukmacherska, która wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom i specjalnie dla czytelników Zagranie przyznaje kod promocyjny VIP.

W ramach bukmacherskich kodów promocyjnych VIP nowy użytkownik otrzymuje bonus bez depozytu, zakład bez ryzyka lub bonus od depozytu. Często zdarza się tak, że jeden bukmacher w pakiecie z kodem VIP daje aż trzy rodzaje bonusów. Jak wykorzystać taki kod w Betclic? Sprawdź:

Betclic kod promocyjny VIP – rejestracja

Jeśli chcesz zrobić aktywację kodu promocyjnego w Betclic, to do tego wymagana jest rejestracja. To już na starcie pokazuje, kto może odebrać kod promocyjny VIP w zakładach online Betclic. Po prostu to oferta dla nowych użytkowników, którzy nie byli jeszcze klientami Betclic. To niejako prezent dla klientów, którzy zdecydują się założyć konto w Betclic, a nie u innego bukmachera. Jesteś nowy? W takim razie kod VIP w Betclic jest właśnie dla ciebie.

zakładanie konta w betclic

Po tym, gdy ustaliliśmy dla kogo jest kod promocyjny Betclic – możesz przejść do rejestracji konta. Jak to wygląda? To przygotowany przez bukmachera formularz rejestracyjny. Tutaj masz do realizacji trzy kroki, a inaczej mówiąc – trzy strony do uzupełnienia. Tylko spokojnie – nie ma dużo do wpisywania. Na początku podajesz: imię, nazwisko, datę urodzenia, adres e-mail i zaznaczasz oświadczenia. W drugim oknie wpisujesz: PESEL, adres, kod pocztowy, miasto, numer telefonu. Wpisanie tych danych umożliwi ci dojść do ostatniego etapu, gdzie ustalasz nazwę użytkownika i hasło oraz wpisujesz kod promocyjny VIP. Jaki kod wpisać w tym polu? Oczywiście nasze hasło dla użytkowników Zagranie – to kod promocyjny: ZAGRANIE

Odebranie kodu promocyjnego VIP w Betclic to rejestracja polegająca na wpisaniu: ZAGRANIE do formularza. Po dokończeniu rejestracji bukmacher wie, że jesteś poleconym klientem przez Zagranie i przypiszę cię do specjalnego bonusu VIP.

Betclic kod promocyjny VIP – co otrzymasz?

Użytkownicy Zagranie korzystają z naszych kodów VIP po to, żeby zyskać od bukmacherów najlepsze bonusy. Jak tego typu gratyfikacje wyglądają za wprowadzenie kodu VIP do bukmachera Betclic? Tutaj od razu możemy zdradzić, że nowi klienci w Betclic otrzymują jeden z najlepszych zakładów bez ryzyka w Polsce. Ile wynosi kwota? Przy standardowej rejestracji zakład bez ryzyka w Betclic to 500 złotych – za nasz kod promocyjny: ZAGRANIE otrzymujesz jako VIP 50 PLN więcej. To oznacza, że obstawiasz bez ryzyka do kwoty 550 PLN.

Zakład bez ryzyka 550 PLN to najważniejszy bonus dla nowych graczy z naszym kodem promocyjnym VIP. Po jego wykorzystaniu można skorzystać z innych promocji w Betclic: Multi+ czy BOOST. To bukmacher cieszący się bardzo dobrymi opiniami (https://zagranie.com/betclic-opinie-o-legalnym-bukmacherze/), więc jego wybór jest w pełni uzasadniony nie tylko przez wgląd na bonusy, ale także ofertę, kursy, aplikację oraz transmisje live.

Jak wykorzystać bonus VIP w Betclic, czyli powiększony zakład bez ryzyka? O tym piszemy poniżej:

Zakład bez ryzyka 550 PLN – bonus VIP

Już wiesz jak odebrać kod promocyjny VIP, więc teraz czas dowiedzieć się, jak skorzystać ze specjalnego zakładu bez ryzyka. Od razu na samym początku możemy cię uprzedzić, że nie jest to skomplikowana promocja, bo właśnie to do siebie mają zakłady bez ryzyka, że są proste w wykorzystaniu. Jeśli zarejestrowałeś konto z wpisanym kodem VIP do Betclic – to bonus czeka na odbiór.

W Betclic bonus VIP, to zakład bez ryzyka ze zwrotem do 550 złotych. To rodzaj promocji, który ma to do siebie, że wymaga zrobienia wpłaty na konto. Zakład bez ryzyka obstawiasz za własne pieniądze i dopiero wtedy, gdy nie uda ci się trafić – odbierasz zwrot stawki od bukmachera. W praktyce wygląda to tak, że po zalogowaniu się na konto musisz zrobić wpłatę. Jeśli liczysz na maksymalny zwrot stawki, to wpłacona kwota powinna wynosić 625 złotych, ponieważ cashback w Betclic jest przyznawany bez podatku. Środki finansowe do Betclic wpłacisz elektroniczną metodą np. poprzez serwis Przelewy 24 lub kartą VISA/Mastercard.

Gdy na twoim saldzie depozytowym będą pieniądze – możesz przystąpić do zagrania bez ryzyka. To nic innego jak przygotowanie kuponu z oferty zakładów Betclic. W tym przypadku do wyboru masz typy przedmeczowe i zakłady “na żywo”. Operator Betclic nie wyznaczył kursu minimalnego dla zakładu bez ryzyka, więc do twojej dyspozycji są wszystkie zakłady – po każdym kursie. Jak już będziesz miał gotowy pierwszy kupon w Betclic, to wtedy możesz wybrać stawkę i puścić zakład. Tak jak wspominaliśmy wcześniej – zwrot 550 PLN będzie wypłacony, jeśli wytypujesz kupon za 625 PLN.

Istota zakładu bez ryzyka od Betclic polega na tym, że bonus zostanie wypłacony, jeśli pierwszy zakład zostanie rozliczony jako przegrany. A więc, gdy nie trafisz – wtedy właśnie otrzymasz od Betclic bonus 550 złotych lub inną kwotę za jaką zagrałeś bez ryzyka.

Warunki zakładu bez ryzyka w Betclic

Każdy z uczestników promocji VIP, który odbierze zwrot stawki musi zrobić jedną ważną czynność. O co chodzi? O obrót bonusem – zwrotem stawki, jaki Betclic wypłaci na twoje saldo bonusowe. Na początku pieniądze te będą “zamrożone”, ponieważ przed ich wypłatą trzeba je obrócić osiem razy typujący kupony z kursem minimalnym 2.00. Dopiero po zrobieniu obrotu środki te zostaną przelane na konto główne, a ty będziesz je mógł wypłacić na swój rachunek. Ważne jest także to, by pamiętać, że czas na obrót bonusu to 30 dni.

FAQ

Zaloguj się aby dodawać komentarze