Betclic bonus: graj większy kurs na zwycięstwo Legii Warszawa!

Betclic logo bukmacher

Ze swoimi rozgrywkami wraca Ekstraklasa, a co za tym idzie, kibice będą świadkami wielu ciekawych spotkań. Już w ten weekend jednym z nich jest starcie Legii Warszawa z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Z tej okazji możecie zgarnąć bonus w Betclic, który zapewni Wam większą wygraną. O co chodzi? Przekonajcie się sami, bo całość jest dość prosta i nie wymaga wiele rzeczy!

Betclic ma bonus na początek rundy wiosennej w Ekstraklasie!

Piłkarze z Ekstraklasy odpoczywali ponad miesiąc, przygotowując się do rundy wiosennej, która dla wielu z nich może stanowić wyzwanie.  Jednak już w ten weekend wracają ligowe zmagania, a kibice będą mogli oglądać w grze swoje ulubione kluby.

Organizatorzy już na start przygotowali kilka ciekawych starć, a jednym z nich jest rywalizacja Legii Warszawa z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Lider zagra z ostatnią drużyną w tabeli, a w Betclic jest bonus, który zwiększa kursy.

betclic grafika legia podbeskidzie

Bukmacher postanowił podnieść kurs na zwycięstwo Legii, wcześniej ten wynosił 1.43, a teraz jest to 1.75. Maksymalna stawka, za jaką można zagrać to zdarzenie, to 25 złotych. Pamiętajcie jednak, że można je łączyć z innymi zdarzeniami na kuponach AKO, a sam boost jest dostępny w zakładce Super Kursy. Betclic często organizuje ciekawe bonusy dla swoich stałych klientów i nie inaczej jest tym razem. 

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka 50 PLN na start + specjalne promocje: +120% do wygranych oraz 100 PLN miesięcznie we freebetach!


🔥 GRA BEZ PODATKU! Codziennie, na wszystkie sporty, bez ograniczeń kursowych

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 50 zł ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +120%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Pamiętajcie również, że w Betclic bonus jest też do odebrania za założenie konta z kodem promocyjnym 550PLN. Ten zapewni Wam takie rzeczy, jak:

  • zakład bez ryzyka do 550 złotych
  • 50 procent więcej do 

Zaloguj się aby dodawać komentarze