Bet On Games, czyli symulowane gry karciane, to ciekawa opcja do sprawdzenia u bukmacherów. Dzięki niej można się pobawić w obstawianie w czasie wolnym od poważnych rozgrywek sportowych. Dostępne są 24/7 u bukmacherów, a jednym z tych, którzy oferują, jest Fortuna. Zobacz, jakie są możliwości u tego bukmachera!

Bet On Games u bukmachera Fortuna – zobacz możliwości!

Bet On Games w Fortunie to nic innego, jak symulowane gry karciane. Taka opcja grania z komputerem staje się coraz popularniejsza, szczególnie gdy brakuje poważnych wydarzeń sportowych, tak jak jest np. teraz. W końcu czekamy na Igrzyska Olimpijskie w Tokio i start sezonu piłkarskiego. Gry karciane dają sporo możliwości, które opiszę niżej. Pamiętaj, że różni bukmacherzy mają w swojej ofercie właśnie takie symulowane gry karciane i gracze mogą z nich korzystać. Trzeba jednak przede wszystkim pamiętać, że ma to być dobra zabawa, bowiem trudno mówić tutaj o jakichkolwiek analizach lub typach. Głównie przez to, że są one symulowane i wynik zależy od komputera!

W przypadku Fortuny można mówić o pokerze i baccarat. To dwie, popularne gry karciane, ale u bukmacherów polegają one na symulacji z komputerem. Celem gry w pokerze w Fortunie jest wytypowanie pozycji, która utworzy najwyższy układ pokera z kart własnych i wspólnych. Możesz obstawiać klasyczne układy pokerowe, a także skorzystać z kilku zakładów dodatkowych. Dostępne są trzy kategorie: zakłady główne, kombinacje, a także kolory i barwy. Dostępna jest również opcja zakładu łączonego. Dzięki niej możesz łączyć ze sobą dwa lub trzy typy i stworzyć z nich jeden kupon solo.

fortuna baner bet on games

W tej grze karcianej biorą udział dwie osoby: gracz i bankier. W trakcie rozgrywki krupier rozdaje wirtualnemu graczowi i bankierowi karty. Celem rozgrywki jest uzbieranie łącznej liczby punktów, która jest maksymalnie zbliżona lub równa liczbie dziewięć. W przypadku jednakowej liczby punktów wynikiem rozgrywki jest remis. Możesz obstawić cztery kategorie zakładów – Zakłady główne, Kolory i barwy, Łącznie oraz Egalite. Tutaj każdy kupon jest solo. 

Minimalna stawka w każdej z gier to dwa złote, nie można tego łączyć z innymi zakładami bukmacherskimi, a transmisje na Bet On Games odbywają się na żywo – to najważniejsze, pozostałe rzeczy, jakie powinieneś wiedzieć.

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2100 zł od 2. depozytu

+  600 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2620 zł, a z naszym kodem: 2720 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 2100 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Do tego bukmacherzy często w swojej ofercie mają także bonusy powitalne i nie inaczej jest tym razem. W Fortunie za założenie konta z kodem promocyjnym ZAGRANIE dostaniesz:

  • 2100 PLN od drugiego depozytu
  • 600 PLN bez ryzyka
  • 20 PLN freebet

Zaloguj się aby dodawać komentarze