Obecna sytuacja na świecie negatywnie odbija się na wydarzeniach sportowych. Większość turniejów zostaje odwoływanych bądź przekładanych na inny termin, wszystko za sprawą Coronawirusa. Liczymy, że w niedługim czasie zdołamy ostatecznie go pokonać i odzyskać dotychczasowy spokój. Co obstawiać, kiedy nie ma sportu? Odpowiedź jest prosta – wszystko, co sportem nie jest! Zapoznaj się z artykułem, aby dowiedzieć się więcej!

sts baner

Obstawiaj GET GAMES i wygrywaj podwójnie

Jeśli posiadasz już konto bukmacherskie, dzięki któremu masz możliwość obstawiania zakładów wzajemnych, koniecznie zaloguj się na nie i naciśnij przycisk „WEŹ UDZIAŁ” (znajdujący się na podstronie promocji). Jeśli, jednak nie posiadasz jeszcze konta, warto założyć je za pośrednictwem naszego portalu i oczywiście przy użyciu specjalnego kodu promocyjnego – 1259 PLN. Dzięki niemu czekają na Ciebie dodatkowe środki do gry!

bet games - rodzaje zakładów

Obstawiaj zakłady z BET GAMES od poniedziałku do niedzieli. Minimalny kurs zdarzenia wynosi 2,00. Na czym polega akcja? Na typowaniu wydarzeń i zdobywaniu bonusów do każdej wygranej. Obstawiasz, ile chcesz, a na koniec tygodnia otrzymujesz na konto bonusowe 10% stawek wszystkich wygranych kuponów z 7 dni. Pamiętaj, że maksymalna kwota bonusu wynosi 25 PLN.

Poznaj zasady gry

Promocja obejmuje zawieranie zakładów SOLO o minimalnym kursie 2,00. Do kwoty bonusu zliczane są wyłącznie rozstrzygnięte zakłady gier karcianych BET GAMES. Akcja jest skierowana do wszystkich graczy posiadających konto na stronie STS. Zastanawiasz się, jak wygląda podliczanie bonusu? W takim razie zerknij na przykład poniżej.

PRZYKŁAD:

Gracz wygrywa zakłady obstawione w BET GAMES za stawkę 250 zł. Wiemy, że bonus wynosi 10% od wszystkich wygranych typów, czyli: 250 x 0,88 x 0,1 = 22 zł. Jeśli, jednak uczestnik zwycięży zakłady za stawkę 100 zł, otrzymuje: 100 x 0,88 x 0,1 = 8,80 zł.

Pamiętaj, że każdy gracz może otrzymać wyłącznie jedno dodatkowe doładowanie bonusowe w ciągu tygodnia. Aby dowiedzieć się więcej na temat promocji tego bukmachera, kliknij STS bonus.

Zaloguj się aby dodawać komentarze