Bet Builder to coraz chętniej i częściej wykorzystywana przez graczy opcja. W końcu można łączyć ciekawe zdarzenia w ramach jednych meczów. Teraz jest dostępny także w BETFAN, gdzie można dodatkowo skorzystać z ciekawych bonusów bukmacherskich. 

Bet Builder w BETFAN – skorzystaj z opcji tworzenia zakładów!

Często dzieje się tak, szczególnie gdy sezon jeszcze się na dobre nie rozpoczął, że ktoś chce obstawiać wydarzenia sportowe, ale np. jest mało meczów. Teraz dopiero rozpoczynają się na dobre rozgrywki piłkarskie, polskie kluby walczą w eliminacjach do europejskich pucharów, a warto się np. zastanowić nad tym, jak połączyć propozycję w ramach jednego spotkania.

Taką możliwość daje np. Bet Builder w BETFAN. To nic innego jak konstruktor zakładów, który jest dostępny także u innych operatorów. Umożliwia on tworzenie kilku zakładów w ramach jednego wydarzenia. Można dodawać kilka zakładów, o ile się nie wykluczają, np. wynik końcowy, strzelca gola, liczbę rzutów rożnych, czy BTTS. Warto też pamiętać, że do wykorzysta są ciekawe bonusy bukmacherskie.

bet builder betfan

Aby skorzystać z BET BUILDER należy wejść w szczegółowy widok wybranego wydarzenia na stronie bukmachera. Następnie u góry jest zakład Bet Builder, którą można kliknąć. Następnie wystarczy wybrać interesujące nas zdarzenia i można je zagrać. Stawka do wybrania jest w standardowym oknie, a cały kupon później oczywiście znajdzie się w historii, gdzie można też śledzić, czy wszedł, czy nie.

Zakłady w ramach jednego wydarzenia nie mogą się wykluczać, np. przy obstawieniu bezbramkowego remisu, nie można wskazać strzelca gola. Na jednym kuponie może znajdować się kilka zakładów z Bet Buildera, pod warunkiem, że znajdzie się na nim również zdarzenie SOLO z innego spotkania.

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka + 60 zł freebet

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł FREEBET: 60 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

W BETFAN są dostępne także bonusy bukmacherskie na start. Wystarczy założyć konto z kodem promocyjnym 1650PLN a dostaniesz:

  • 1000 PLN od depozytu
  • 600 PLN bez ryzyka
  • 50 PLN freebet

Zaloguj się aby dodawać komentarze