Ostatnia kolejka Ekstraklasy oznacza dużo emocji wśród kibiców i ciekawych spotkań. Wszystkie zostaną rozegrane w tym samym czasie, a w Totolotku z kodem promocyjnym możecie odebrać onus o wartości 30 PLN!

Zgarnij 30 PLN niezależnie od wyniku!

W Ekstraklasie dzisiaj zakończy się sezon 2020/2021, ale do rozegrania została ostatnia kolejka. Dla kilku zespołów będzie to bardzo ważny dzień. O utrzymanie walczą zawodnicy Podbeskidzia Bielsko-Biała i Stali Mielec. Druga z tych ekip jest w lepszej pozycji, gdyż potrzebuje zaledwie remisu, żeby mieć pewne utrzymanie i nie być zależna od wyników w innych spotkaniach.

Ciekawie wygląda także walka o TOP 4, gdzie Piast Gliwice obecnie znajduje się na czwartej lokacie, a dzisiaj zagra z bardzo słabą Wisłą Kraków. Tuż za zespołem ze Śląska są gracze Lechii Gdańsk, Śląska Wrocław, Zagłębia Lublin i Warty Poznań. Kto ostatecznie zakończy więc rywalizację w TOP 4 i zagra w europejskich pucharach w kolejnym sezonie?

Totolotek kod promocyjny —> zgarnij pakiet powitalny od bukmachera!

totolotek baner ekstrakalsa bonus

W Totolotku jest ciekawy bonus, który możecie zgarnąć. Wystarczy postawić kupon na Ekstraklasę za minimum 30 złotych, a po rozliczeniu niezależnie od wyniku zgarniecie 30 złotych bonusu.

Na kuponie mogą być tylko mecze ESA. Przed wypłatą trzeba obrócić bonusem jednokrotnie po kursie 2.00 lub większym. Czas na to wynosi siedem dni.

Koszulka Totolotka Zakładów Bukmacherskich
Koszulka Totolotka Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 500 zł od depozytu + 20 25zł freebet

standardowa oferta 500 PLN. z naszym kodem: 525 PLN

Kod rejestracyjny
574PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 500 zł
FREEBET: 25 zł
Kod promocyjny: 574PLN

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

W Totolotku kod promocyjny 724PLN da Wam bonusy na start:

  • 100% do 500 PLN od depozytu
  • 49 PLN aplikacja mobilna
  • 25 PLN freebet
  • 150 PLN bez ryzyka

Zaloguj się aby dodawać komentarze