Benfica – Inter: kurs 150 na dowolny zakład 1X2 (bonus 300 zł)

Angel Di Maria, Alessandro Bastoni

W środę wieczorem na Estadio da Luz w Lizbonie dojdzie do meczu Benfiki z Interem w ramach 5. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów UEFA. Przy okazji tej rywalizacji bukmacher Superbet przygotował specjalną promocję dla nowych graczy. Do wygrania jest w niej aż 300 PLN bonusu. Co trzeba zrobić, by zapolować na taki bonus? Przeczytaj poniższy tekst i poznaj warunki promocji.

300 PLN bonus Superbet 5. kolejka LM

300 PLN bonusu za trafiony typ 1X2 na mecz Benfica – Inter w Superbet!

Jednym ze środowych meczów w Lidze Mistrzów będzie rywalizacja Benfiki z Interem. Dla Orłów będzie ono szansą na uzyskanie pierwszego kompletu punków w tej edycji Ligi Mistrzów, wszak z zerowym dorobkiem zajmują one ostatnią pozycję w tabeli grupowej. Inter z kolei jest na drugim miejscu z pewnym awansem do 1/8 finału, lecz walczył będzie o zajęcie pierwszej lokaty. Jeśli nie masz jeszcze konta w Superbet, możesz skorzystać ze specjalnej promocji i powalczyć o 300 PLN bonusu. Jak? Sprawdź to w poniższej instrukcji:

  1. Zarejestruj się z linku https://www.zagranie.com/goto/superbet
  2. Użyj kodu ZAGRANIE
  3. Dokonaj depozytu na minimum 50 PLN
  4. Zagraj kupon SOLO zawierający typ 1X2 na mecz Benfica – Inter za przynajmniej 2 PLN
  5. Promocja obejmuje pozostałe mecze 5. kolejki fazy grupowej LM
  6. Jeśli uda Ci się wygrać, otrzymasz 300 PLN bonusu!

Sprawdź regulamin promocji, by poznać jej dokładne warunki.

Powyższa promocja jest niezwykle korzystna, ponieważ ryzykujesz tutaj zaledwie 2 PLN, a do wygrania masz aż 300 PLN w formie bonusu na dalszą grę. W praktyce obstawiasz więc po kursie 150,00! Dodatkowym atutem tej akcji jest także fakt, że to Ty decydujesz jaki typ i mecz wybierasz! Zachęcam zatem do założenia konta w Superbet i skorzystania z kursu 150,00 na Ligę Mistrzów! Powodzenia!

Obrazek w tle: fot. Spada/LaPresse/SIPA USA/PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze