Belgia – Walia: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 22.09.2022

Piłkarze Belgii po strzeleniu gola

Gdzie oglądać Belgia – Walia? W najbliższy czwartek wznowimy rozgrywki Ligi Narodów, a co za tym idzie, ponownie będziemy mogli zobaczyć w akcji najlepsze, europejskie reprezentacje. Do takich zaliczyć trzeba Belgię i Walię – obie ekipy zmierzą się w bezpośrednim starciu, które powinno być ciekawym widowiskiem dla kibiców. W tekście poniżej poinformuję, gdzie można obejrzeć ten mecz na żywo, a także wspomnę o streamach online.

Spotkanie Belgii z Walią będzie jednym z najciekawszych, czwartkowych potyczek Ligi Narodów. Mecz ten obejrzeć będzie można na żywo u bukmachera Fuksiarz, z którym od pewnego czasu współpracujemy. Zatem jak zdobyć możliwość zobaczenia spotkania Belgii z Walią live?

  1. Załóż konto z następującego linku -> https://zagranie.com/goto/fuksiarz-polsatbox
  2. Użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE
  3. Zweryfikuj konto w przeciągu tygodnia
  4. W tym czasie zagraj jakikolwiek kupon
  5. Skorzystaj z czatu i zapytaj o Polsat Box Go
  6. Gdy dostaniesz voucher, aktywuj go na portalu Polsatu

 

Belgia – Walia, transmisja na żywo w TV

W powyższym akapicie wyjaśniłem, w jaki sposób zdobyć dostęp do platformy Polsat Box Go, a co za tym idzie, obejrzeć czwartkowe spotkanie Belgii z Walią na żywo w TV. Wymieniony sposób jest najkorzystniejszym i najłatwiejszym, by emocjonować się omawianym starciu. Warto dodać, że zawody w Brukseli rozpoczną się o godzinie 20:45 polskiego czasu!

 

Belgia – Walia: transmisja i stream online za darmo

Skoro już wiesz, w jaki sposób zarejestrować się u bukmachera Fuksiarz i tym samym zgarnąć dostęp do kanałów Polsat Box Go, to być może warto dodać sobie nieco emocji i postawić kupon na omawiany mecz? Przy tej okazji zachęcę Was do sprawdzenia aktualnych i najlepszych promocji bukmacherskich, których na polskim rynku nie brakuje! Po zagraniu typów na czwartkowe mecze Ligi Narodów, oglądanie streamu online z pewnością okaże się ciekawsze!

Gdzie oglądać Belgia – Walia?

Wybranie transmisji oferowanej przez Polsat Box Go jest równoznaczne z otrzymaniem szeregu możliwości na oglądanie starcia Belgii z Walią. Jeśli skorzystacie z naszej współpracy z Fuksiarzem, to zyskacie opcje na oglądanie tego starcia na wielu platformach – zalicza się do nich stream online na telefonie z systemem SMART lub IOS, ale także na laptopie, czy telewizorze z funkcją SMART. Na koniec zaproszę, do sprawdzenia naszego rankingu legalnych bukmacherów, u których można obstawić omawiane starcie. Miłego oglądania!

fot. Pressfocus

 

 

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze