Belgia – Luksemburg: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 08.06.2024

Romelu Lukaku podczas spotkania

Gdzie oglądać Belgia – Luksemburg? Reprezentacja Belgii przygotowuje się do Euro 2024 i w tę sobotę rozegra kolejny sparing. Tym razem rywalami Czerwonych Diabłów będą zawodnicy z Luksemburga i oczywiście faworyt tego starcia jest tylko jeden. Gdzie i w jaki sposób będzie można zobaczyć starcie Belgia – Luksemburg na żywo? Zapraszam do sprawdzenia w poniższym artykule!

Belgia – Luksemburg na żywo w TV

Reprezentacja Belgii przed kilkoma dniami rozegrała swój pierwszy sparing w czerwcu i dość gładko pokonała wówczas Czarnogórę 2:0. Także tym razem Lukaku i spółka będą zdecydowanymi faworytami rywalizacji z Luksemburgiem i każdy inny wynik, aniżeli zwycięstwo gospodarzy będzie tu bardzo dużą niespodzianką. Sam mecz ma rozpocząć się 8. czerwca 2024 roku o godzinie 20:00 polskiego czasu. Przechodząc do szczegółów transmisji na żywo w TV, takowa zostanie pokazana na programie Polsat Sport 3. A jak wyglądają aktualne kursy na to starcie?

Kursy na zwycięstwo

Superbet
1.09
Belgia
Zagraj!
Betclic
12.00
remis
Zagraj!
STS
27.00
Luksemburg
Zagraj!

Belgia – Luksemburg: gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Kibice piłki nożnej w celu obejrzenia danego spotkania coraz częściej zaglądają do Internetu w poszukiwaniu streamów online. W przypadku meczu Belgia – Luksemburg, mam dobrą wiadomość, bo rywalizacja ta zostanie pokazana w ramach legalnej i sprawdzonej transmisji Internetowej. Znajdziemy ją w serwisie Polsat Box Go. Niestety za dostęp do tej usługi będzie trzeba zapłacić, jednak tylko tam znajdziemy sprawdzony i bezpieczny stream online z rywalizacji w Brukseli. Na marginesie, polecam sprawdzić nasze pierwsze typy na Euro 2024!

Gdzie oglądać Belgia – Luksemburg?

W tym krótkim artykule starałem się przedstawić wszystkie opcje, dzięki którym będzie można obejrzeć starcie Belgia – Luksemburg na żywo. Możliwości nie ma specjalnie wiele, jednak spotkanie dostępne będzie zarówno w formie transmisji w TV, jak i streamu online w Internecie! Zmierzając już do końca, polecam sprawdzić inne transmisje bukmacherów, bo ciekawych gier reprezentacyjnych w najbliższym czasie nie zabraknie. Dzięki za poświęcone 2 minutki i wielkich emocji w sobotni wieczór!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze