Belgia – Estonia: gdzie oglądać mecz? Transmisja w TV oraz stream online I 13.11.2021

Lukaku podczas meczu Belgii

W piątek czekają nas kolejne spotkania w kwalifikacjach do mistrzostw świata. W jednym z nich zawodnicy z Belgii zmierzą się z Estonią. Gospodarze wyglądają na faworytów i mają duże szanse na to, żeby zgarnąć komplet punktów. Czy tak się rzeczywiście stanie? Sprawdź, gdzie obejrzeć to spotkanie i dowiedz się, co wiemy o streamie online oraz transmisji w TV!

Belgia – Estonia – gdzie oglądać dzisiaj?

Jesteśmy w trakcie przerwy na reprezentacje i czeka nas kilka interesujących meczów w tym czasie. W tym gronie na pewno będą starcia Polaków, jednak dzisiaj zerkniemy także na inną rywalizację. Belgowie zmierzą się bowiem z Estonią. Wiemy, że siła rażenia gospodarzy jest bardzo duża, więc kibice oczekują tutaj wielu goli. Sprawdź, gdzie obejrzeć mecz tych drużyn, a także zobacz, jaki jest kod promocyjny w Fuksiarzu, bo dzięki niemu dostaniesz ciekawe bonusy.

Belgia – Estonia: gdzie oglądać za darmo?

Meczu reprezentacji Belgii z Estonią nie da się obejrzeć za darmo. Za dostęp do Polsat Box Go, gdzie będzie pokazywane to spotkanie, trzeba zapłacić. Jednak dzięki naszej współpracy z Fuksiarzem możesz zgarnąć dostęp na 30 dni.

Belgia – Estonia: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Polsat ma prawa do pokazywania meczów kwalifikacji do mistrzostw świata. Transmituje je także w TV, a tak się składa, że Fuksiarz z kodem promocyjnym oferuje 30 dni dostępu do Polsat Box Go. Zobacz, jak to dokładnie działa:

  • załóż konto z linku: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  • wpisz kod ZAGRANIE
  • wpłać co najmniej 50 PLN w ciągu 48 godzin
  • na e-mail dostaniesz 40 PLN do wykorzystania w Polsat Box Go
  • pobierz TV i oglądaj na nim mecz

baner fuksiarz polsat box

Belgia – Estonia: stream na żywo online

Stream online ze spotkania Belgii z Estonią będzie dostępny właśnie w Polsat Box Go. To platforma, która działa także w aplikacji mobilnej, czy przeglądarce. Wystarczy mieć dostęp do internetu – to jedyna rzecz, która jest wymagana.

Belgia – Estonia: zapowiedź meczu

Reprezentacja Belgii zagra z Estonią już w tę sobotę, 13.11.2021. Z całą pewnością to będzie jedno z najbardziej interesujących meczów tego dnia i warto je obstawić. Z kodem promocyjnym do Fuksiarza możesz otrzymać prawdziwy cashback, a co za tym idzie, nie musisz się martwić wynikiem meczu.

Zdjęcie: Marco Iacobucci/IPA/SIPA/PressFocu

Gdzie obejrzeć mecz Belgii z Estonią?

Starcie tych drużyn będzie transmitowane w Polsat Box Go!

Kto jest faworytem w tym meczu?

Zdaniem bukmacherów i ekspertów o wiele większe szanse na zwycięstwo mają zawodnicy z Belgii.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze