Belgia – Egipt: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 18.11.2022

Piłkarze Belgii po zdobytym golu

Gdzie oglądać Belgia – Egipt? Do rozpoczęcia Mistrzostw Świata w Katarze pozostało już zaledwie kilkadziesiąt godzin, a reprezentacje, które zagrają na największym turnieju międzynarodowym wciąż przygotowują się do swojego występu grając mecze towarzyskie. W piątkowe popołudnie swój sparing rozegra chociażby Belgia, która zmierzy się z Egiptem. Gdzie znaleźć transmisję lub stream z tego meczu? Zapraszam do sprawdzenia.

Spotkanie Belgii z Egiptem będzie bardzo ciekawym meczem towarzyskim, a najlepszą opcją, by zobaczyć go na żywo, będzie wybranie transmisji dostępnej w STS TV! Poniżej wyjaśniam, w jaki sposób zdobyć dostęp do streamu z omawianych zawodów:

  1. Załóż konto w STS z linku https://zagranie.com/goto/sts i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Po zalogowaniu się na konto wpłać depozyt na konto główne lub postaw zakład, maksymalnie do 24 godzin przed rozpoczęciem meczu (jeśli spełniasz któryś z tych punktów, to wszystkie mecze na sts.pl są do Twojej dyspozycji)
  3. Znajdź spotkanie Nantes – PSG i odpal transmisję TV w zakładce “Zakłady Live”

Belgia – Egipt, transmisja na żywo w TV

W akapicie wyżej, wyjaśniłem, w jaki sposób zdobyć możliwość oglądania potyczki Belgii z Egiptem u bukmachera STS, dzięki któremu zobaczycie je na żywo w TV. Jeśli już zastosowałeś się do przedstawionej instrukcji, to warto byś wiedział, iż mecz ten rozpocznie się w piątek o godzinie 16:00 polskiego czasu! Przed włączeniem transmisji, koniecznie zerknijcie na nasze typy dotyczące zbliżającego się mundialu!

Belgia – Egipt: transmisja i stream online za darmo

Niestety żadna, polska telewizja nie zdecydowała się na wykupienie praw transmisyjnych do tego meczu, toteż nie będzie dostępnej u nich dostępnej transmisji. Nic jednak straconego! Jak już napisałem, legalny bukmacher w osobie STS pokaże stream z tej rywalizacji. Oprócz dostępu do meczu Belgii z Egiptem, zgarniecie również szereg ciekawych bonusów, dzięki naszej współpracy ze wspomnianym przed sekundą bukmacherem! Warto więc skorzystać z tej oferty!

Gdzie oglądać Belgia – Egipt?

Jeśli już wiesz, w jaki sposób znaleźć legalną transmisję z meczu Belgia – Egipt, to pora wybrać platformę, na której obejrzysz to spotkanie! I tak bukmacher STS daje swoim użytkownikom możliwość zobaczenia tej potyczki na smartfonie z systemem IOS lub Android, ale także na komputerze i laptopie. Opcji jest więc kilka, a jeśli jesteście ciekawi, gdzie zostaną pokazane mecze MŚ w Katarze, to tu znajdziecie wszystkie informacje na ten temat. Powodzenia!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze