Bednarek powstrzyma Aguero? – Southampton vs Manchester City i ETOTO opinie

etoto opinie

W niedzielę rozpoczynamy od analizy spotkania z udziałem ekipy Southampton oraz Manchesteru City. Jan Bednarek stanie przed kolejnym trudnym testem, a tym razem będzie to również mecz dwóch drużyn, które w poprzedniej kolejce schodziły z boiska pokonane.

ETOTO opinie – dowiedz się więcej o legalnym bukmacherze

Southampton vs Manchester City – kursy główne, analiza meczu i ETOTO opinie

Fakty są takie, że ekipa Świętych w ostatnim czasie wyraźnie odżyła i nie zmienia tego stanu nawet porażka z West Hamem w poprzedniej kolejce. Southampton zajmuje aktualnie 15 pozycję w ligowej tabeli. Manchester City może być jednak pewien, że starcie na St. Mary’s nie będzie spacerkiem. Podopieczni Ralpha Hasenhüttla w czterech meczach pod wodzą tego szkoleniowca uzbierali sześć punktów. W tym czasie pokonali między innymi Arsenal, dlatego też podopieczni Pepa Guardioli muszą uważać.

Manchester City w ostatnich tygodniach notuje tragiczne wyniki. Nie da się inaczej nazwać trzech porażek w czterech meczach Premier League. Takiej serii nie mieli już dawno. Przed rozpoczęciem kolejki tracili siedem punktów do Liverpoolu, jednak The Reds w sobotę powiększyli tę przewagę. Powoli zaczyna się bicie na alarm w klubie z Etihad. Obywatele mieli w obecnej kampanii kilka problemów z kontuzjami. Najbardziej bolesny jest jednak brak Fernandinho, który nie ma odpowiedniego zmiennika. Oba zespoły spotkały się już raz w tym sezonie, jednak wtedy były to zupełnie inne drużyny. City było w gazie, a Święci w dołku. Jak wygląda aktualna sytuacja w kursach głównych ETOTO i opinie o szansach gospodarzy?

etoto opinieZdecydowanym faworytem tej rywalizacji jest Manchester City. Kurs na wygraną Obywateli wynosi 1.33. Dla porównania remis – 5.70, a zwycięstwo gospodarzy 10.25.

Zdarzenia dodatkowe w ETOTO i opinie na ich temat

Jan Bednarek zagrał w czterech kolejnych meczach Premier League w wyjściowym składzie. Zmiana trenera wyszła reprezentantowi Polski na dobre, jednak jego drużyna w żadnym z tych spotkań nie zachowała czystego konta. Łącznie mają na swoim koncie dziewięć rywalizacji z rzędu, w których wyjmowali piłkę z siatki. W trzech poprzednich meczach Świętych padł wynik BTTS. Podobnie prezentują się liczby Manchesteru City, co może być dla wielu osób ogromnym zaskoczeniem. The Citizens mają na swoim koncie dziewięć kolejnych spotkań ze straconym golem. W tym czasie zanotowali osiem wyników BTTS, ponieważ w rywalizacji z Chelsea nie trafili do siatki.

  • BTTS – 1.90

Trzeba przyznać, że kurs w ETOTO jest bardzo wysoki, zwłaszcza patrząc na formę obu tych drużyn. Southampton potrafił zdobyć bramkę na Etihad, dlatego można zakładać, że również na własnym boisku dokonają tej sztuki.

Mniej interesująco prezentuje się propozycja z wynikiem +2,5 gola. W przypadku meczów Manchesteru City takie kursy są wyraźnie zaniżone. W ofercie ETOTO na to spotkanie znajdziemy przelicznik na poziomie 1.48. W trzech ostatnich meczach Southampton i Manchester City zanotowali rezultaty +2,5 bramki.

  • +2,5 gola – 1.48

Manchester City nie ma już więcej miejsca na błędy. Trzy porażki w ostatnich czterech spotkaniach oznaczają zjazd w ligowej tabeli. Brak Fernandinho okazał się bardzo bolesny, jednak muszą wrócić na zwycięską ścieżkę. Ciekawy kurs otrzymujemy typując, że goście zdobędą więcej niż 2,5 gola. Southampton nie jest mocnym zespołem w defensywie, co potwierdzają liczby. Myślę, że zobaczymy otwarte spotkanie.

  • +2,5 gola Manchesteru City – 2.00