Bayern Monachium – Real Madryt: 400 zł za gola w meczu od BETFAN

Leon Goretzka, Jamal Musiala

We wtorek wieczorem w Monachium dojdzie do półfinałowego meczu Ligi Mistrzów, w którym zagrają Bayern oraz Real Madryt. Specjalnie na ten mecz bukmacher BETFAN zorganizował promocję dla nowych graczy, w której do zgarnięcia jest 400 PLN freebetu. W poniższym tekście dowiesz się, jak skorzystać z tej oferty i powalczyć o taką ilość środków na grę.

400 PLN freebetu za gola w meczu Bayern – Real od BETFAN!

Mecz Bayernu Monachium z Realem Madryt w półfinale Ligi Mistrzów to rywalizacja, która zapowiada się niezwykle emocjonująco. Zmierzą się w niej zespoły, które bazują na ofensywnym futbolu, dlatego należy oczekiwać tutaj wielu okazji strzeleckich i bramek, a co za tym idzie kapitalnego widowiska. Jeżeli nie masz jeszcze konta w BETFAN, możesz skorzystać ze specjalnej oferty promocyjnej i zgarnąć 400 PLN freebetu, jeśli jedna lub druga ekipa trafi do siatki! Jak wziąć udział w promocji? Sprawdź:

  1. Załóż konto w BETFAN z użyciem kodu ZAGRANIE
  2. Dokonaj depozytu na dokładnie 30 PLN
  3. Zagraj kupon SOLO lub AKO za dokładnie 30 PLN, na którym znajdzie się dowolny zakład z meczu Bayern Monachium – Real Madryt w półfinale Ligi Mistrzów
  4. Kupon musi mieć kurs łączny minimum 2,00 i zostać rozliczony do 30.04.2024 g. 23:59
  5. Jeśli we wspomnianym meczu padnie gol, otrzymasz freebet 400 PLN
  6. Darmowy zakład zostanie przyznany niezależnie od powodzenia obstawianego kuponu
  7. Powodzenia!

Sprawdź regulamin promocji ze strony bukmachera BETFAN w przypadku wątpliwości lub pytań.

BETFAN promocja Bayern - Real 30 kwietnia

Nie masz jeszcze konta w BETFAN? Nie czekaj i załóż je z naszym kodem, ponieważ masz szansę na bardzo wysoki freebet! Zarówno Bayern, jak i Real potrafią skutecznie grać pod bramką rywala, dlatego minimum jeden gol to prawdziwy pewniak, za który otrzymasz aż 400 PLN w formie darmowego zakładu! Przy okazji możesz też zagrać kupon, który przyniesie Ci szczęście. Pamiętaj jednak, że nawet jeśli nie trafisz, a we wspomnianym meczu padnie gol, freebet trafi do Ciebie! Powodzenia!

Oto przykład kuponu biorącego udział w promocji:

Przykładowy kupon Bayern - Real promocja BETFAN

Obrazek w tle: fot. Will Palmer / SPP / ATP Images/SIPA USA/PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze