Gdzie będzie transmisja z meczu Bayern Monachium – Borussia Dortmund? Czy będzie można to starcie obejrzeć w TV? Rywalizacja tych ekip zostanie pokazana m.in. w Superbecie i w STS TV, a o tym, jak ją obejrzeć za darmo piszemy niżej. Starcie na papierze wygląda na niesamowicie ciekawe, ale czy to się przełoży na wydarzenia boiskowe?

baner na bayern - borussia superbet
fot. superbet

Bayern Monachium – Borussia Dortmund, gdzie oglądać

Dzisiaj czeka nas hitowe spotkanie w Bundeslidze w postaci rywalizacji Bayern Monachium – Borussia Dortmund. Kolejne Der Klassiker, które przyniesie nam spore emocje i rozstrzygnie kwestię mistrzostwa. Jeżeli Bayern wygra, to będzie mógł świętować, w przypadku porażki BVB zacznie marzyć o trofeum. Na pewno nie będzie to nudna rywalizacja i warto będzie obejrzeć mecz Bayern Monachium – Borussia Dortmund! To spotkanie zostanie puszczone w Viaplay, w Superbecie oraz w STS TV. Będziesz mógł je obejrzeć za darmo, a niżej piszemy o szczegółach!

Bayern Monachium – Borussia Dortmund, transmisja na żywo w TV

Jak już pewnie dobrze wiesz, w polskiej telewizji nie obejrzysz meczów Bundesligi. Te są pokazywane jedynie w Viaplay, które nie ma swoich kanałów TV. Możesz jednak skorzystać np. z Superbetu i przerzucić obraz na telewizor. To świetna opcja, która w dodatku jest darmowa. O tym, jak z niej skorzystać o wiele więcej piszemy niżej, gdzie dokładnie tłumaczymy, jak to działa.

Bayern Monachium – Borussia Dortmund, transmisja za darmo

Jak więc oglądać za darmo mecz Bayern Monachium – Borussia Dortmund? To akurat jest bardzo proste, a wszystko dokładnie tłumaczymy niżej. Cały proces powinien Ci zająć zaledwie kilka minut i nie jest to nic skomplikowanego.

  1. Zarejestruj się w tym miejscu: https://zagranie.com/go/superbet
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Przejdź do sekcji TV i oglądaj mecz

Za rejestrację w Superbet jest bonus do odebrania, a grając razem z nim możesz zwiększyć swoje emocje z oglądania tej rywalizacji. Przy okazji zerknij na nasze typy bukmacherskie, żebyś nie musiał samemu analizować tej rywalizacji!

Bayern Monachium – Borussia Dortmund, transmisja online

Z całą pewnością transmisja online z meczu Bayern Monachium – Borussia Dortmund będzie bardzo ciekawa do obejrzenia, a taką możliwość dostaniesz nie tylko w wersji przeglądarkowej od tego operatora, ale także w aplikacji na telefony, z której możesz skorzystać jeżeli masz urządzenia z systemem Android lub iOS. Stream online ze spotkania Bayern Monachium – Borussia Dortmund będziesz mógł także odpalić w STS TV. O tym jak to zrobić piszemy tutaj:

  1. Załóż konto: https://zagranie.com/go/sts
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zaloguj się na konto
  4. Zagraj dowolny kupon
  5. Przejdź do TV
  6. Oglądaj mecz
baner na bayern - borussia
fot. sts

Bayern Monachium – Borussia Dortmund, szanse na zwycięstwo

Bayern zdaniem bukmacherów jest tutaj faworytem i ma ogromne szanse na zwycięstwo, ale czy to się przełoży na samo spotkanie? Po ostatnich wynikach mistrzów Niemiec widzimy, że Ci mają problemy z regularnym wygrywaniem, co może się przełożyć na kolejną porażkę, szczególnie że tym razem rywal jest wymagający.

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 22 maja 2022 05:55.

Zdjęcie: pressfocus

 
Gdzie oglądać spotkanie Bayern Monachium - Borussia Dortmund?

Mecz Bayernu Monachium z Borussią Dortmund będziesz mógł obejrzeć w Viaplay oraz w Superbecie i STS.

Jak oglądać za darmo Bayern - Borussia?

Załóż konto w Superbet z kodem ZAGRANIE, odbierz bonusy na start i oglądaj za darmo spotkania Bundesligi!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze