Bayer Leverkusen – West Ham: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 11.04.2024

Granit Xhaka podczas meczu

Gdzie oglądać Bayer Leverkusen – West Ham? W najbliższy czwartek odbędzie się szalenie ciekawa rywalizacja w Lidze Europy. Mowa tu o rywalizacji Bayeru Leverkusen z West Hamem, który to mecz zainteresuje na pewno wielu kibiców. Gdzie i w jaki sposób legalnie obejrzeć tę batalię 1/4 finału Ligi Europy? Odpowiedź na to pytanie w poniższym tekście!

Bayer Leverkusen – West Ham, transmisja na żywo w TV

Spotkanie Bayeru z West Hamem to pierwsza potyczka w ramach ćwierćfinałów Ligi Europy. Faworytami meczu będą oczywiście Aptekarze, którzy lada dzień świętować będą mistrzostwo Niemiec! W meczu tym powinniśmy również zobaczyć Łukasza Fabiańskiego, co jest dodatkowym smaczkiem dla polskiego kibica. A samo starcie rozpocznie się w ten czwartek, czyli 11. kwietnia 2024 roku o godzinie 21:00 naszego czasu. W tym miejscu mam kiepską informację, a mianowicie w Polsce nie znajdziemy legalnej transmisji w TV na żadnym kanale. Będzie można za to skorzystać ze streamu online, do którego już za sekundkę przechodzę!

Bayer Leverkusen – West Ham: transmisja i stream online za darmo

Zgodnie z zapowiedzią, przechodzę do rozwiązania, za sprawą którego bez problemu obejrzymy spotkanie Bayer Leverkusen – West Ham na żywo. A tym będzie legalny i w pełni bezpieczny stream online w sieci. Prawa do pokazywania meczów Ligi Europy w Polsce posiada stacja Viaplay i właśnie na jej serwisie streamingowym odszukamy wspomnianą transmisję z tego i innych spotkań omawianych rozgrywek! Niestety jednak ta opcja nie jest dostępna za darmo, bo miesięcznie trzeba zapłacić 55 PLN za dostęp do takiego streamu online. A jak wyglądają aktualne kursy bukmacherskie na niemiecko-angielską rywalizację?

Gdzie oglądać Bayer Leverkusen – West Ham?

Mam nadzieję, że w tym artykule znaleźliście odpowiedź na pytanie, gdzie oglądać Ligę Europy, jak i jej spotkanie ćwierćfinałowe pomiędzy Bayerem i West Hamem. Podobnie jak w przypadku fazy grupowej, oraz meczów 1/8 finału, tak i ćwierćfinały transmitowane będą tylko i wyłącznie w Viaplay. Jest to legalna i bezpieczna platforma, na której odszukamy również streamy online z Ligi Konferencji, czy angielskiej Premier League. Niestety darmowych alternatyw w Polsce nie odszukamy, jednak mimo to życzę wielu emocji podczas spotkania w Leverkusen i możliwie najciekawszego starcia!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze