Bayer Leverkusen – Werder: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 14.04.2024

Bayer Leverkusen - Werder gdzie oglądać

Bayer Leverkusen – Werder: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? W ostatnim niedzielnym starciu ligi niemieckiej naprzeciw siebie staną drużyny z dwóch różnych światów. Gospodarze pewnie zmierzają po tytuł, natomiast goście muszą bronić się przed spadkiem. Wynik powinien być tylko formalnością, bowiem każdy inny rezultat niż pewne zwycięstwo Aptekarzy będzie ogromną niespodzianką. A jeżeli chciałbyś dowiedzieć się gdzie oglądać Leverkusen – Werder, to potrzebne informacje znajdziesz poniżej.

Bayer Leverkusen – Werder gdzie obejrzeć

Zatem gdzie obejrzeć Bayer Leverkusen – Werder zupełnie za darmo? Transmisji z pojedynków piłkarskich warto szukać u bukmacherów. Jednym z lepiej zaopatrzonych w zakładkę live jest STS, który oferuje mecze z ligi niemieckiej, francuskiej czy hiszpańskiej. A co trzeba zrobić, aby mieć darmowy dostęp do spotkań w STS TV? Oto instrukcja:

  1. Załóż konto w STS z linku https://zagranie.com/goto/sts/ i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Po zalogowaniu się na konto postaw zakład, maksymalnie do 24 godzin przed rozpoczęciem meczu, aby cieszyć się z dostępu do transmisji
  3. Znajdź transmisję Bayer Leverkusen – Werder i oglądaj na żywo w zakładce “Zakłady Live”
Bonus powitalny STS

Bayer Leverkusen – Werder na żywo w TV

Nadchodzące niedzielne starcie Bayer Leverkusen – Werder zobaczysz w TV. W końcu od kilku dobrych lat Viaplay posiada prawa do pokazywania spotkań Bundesligi czy Superpucharu Niemiec. To jednak nie wszystko, bowiem poza tymi rozgrywkami otrzymasz także dostęp do transmisji z angielskiej Premier League, Ligi Europy oraz Ligi Konferencji, więc każdy kibic piłki nożnej znajdzie coś dla siebie.

Bayer Leverkusen – Werder gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Stream online Bayer Leverkusen – Werder będzie dostępny chociażby w STS. Bukmacher ten posiada jedną z lepiej rozwiniętych zakładek live w Polsce, co oznacza, że czeka na Ciebie sporo ciekawych rozgrywek na żywo. A żeby mieć do nich dostęp wystarczy założyć konto i obstawić przynajmniej jeden zakład do doby przed rozpoczęciem starcia. A pojedynek ten rozpocznie się w niedzielę, 14. kwietnia o 17:30.

Gdzie oglądać Bayer Leverkusen – Werder?

Skoro już wiesz gdzie oglądać Bayer Leverkusen – Werder, to warto także przyjrzeć się innym transmisjom live u bukmacherów na polskim rynku. W końcu u większości z nich można spodziewać się dostępu do meczów i to nie tylko piłkarskich, ale też z innych popularnych dyscyplin. Chodzi między innymi o takie rozgrywki, jak La Liga, Serie A, Ligue 1 i Eredivisie. A więcej informacji na ten temat tego gdzie oglądać Bundesligę znajdziesz na naszej stronie.

Zaloguj się aby dodawać komentarze