Bayer Leverkusen – RB Lipsk: kurs 300,00 na dowolny zakład 1X2

Timo Werner podczas meczu

Pierwsza kolejka Bundesligi, która startuje już w ten weekend, zapowiada się doskonale, a w rozpisce mamy kilka bardzo ciekawie zapowiadających się starć. Rywalizacja Bayeru z RB Lipskiem jest tego doskonałym przykładem, a dzięki bukmacherowi Superbet, mecz ten można obstawić po kursie 300.00! Wszystkie szczegóły i zasady wzięcia udziału w promocji przedstawię poniżej, zatem zapraszam do sprawdzenia!

baner na zasilacz 1. kolejka Bundesligi 17.08

Jak już wspomniałem, 1. kolejka Bundesligi w sezonie 2023/24 wiąże się z kilkoma ciekawymi meczami, a hitem powinna być rywalizacja Bayeru z RB Lipskiem. Bukmacher Superbet zaoferował nowym graczom znakomite warunki obstawienia tego spotkania, bo swojego faworyta lub remis obstawić możecie po kursie 300.00. Takiego przelicznika próżno szukać gdzie indziej, a poniżej znajdziecie instrukcję dotyczącą wzięcia udziału w promocji:

  1. Rozpocznij rejestrację konta w Superbet z następującego linku -> zagranie.com/goto/superbet
  2. Użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
  3. Zatwierdź wszystkie zgody marketingowe.
  4. Dokonaj pierwszego depozytu w historii konta na kwotę minimum 50 PLN.
  5. Obstaw pierwszy kupon SOLO w historii konta na dowolny zakład z rynku 1X2 na mecz Bayer – RB Lipsk (1. kolejka Bundesligi).
  6. Kwota kuponu powinna wynieść dokładnie 2 PLN.
  7. Jeżeli Twój typ okaże się trafiony, otrzymasz 600 PLN w bonusie!
  8. Bonus zostanie przyznany do 72h po zakończeniu promocji.

Wychodzi więc na to, że za trafiony zakład na zwycięstwo Bayeru lub Lipska, albo remis, zgarnąć możecie aż 600 PLN bonusu! Taka wygrana na pewno wzbogaci oglądanie tego spotkania o dodatkowe emocje, a sama rywalizacja wygląda na wyrównaną i interesującą. Polecam więc wzięcie udziału w promocji i trzymam kciuki za jak najwięcej wygranych!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze