Bayer Leverkusen – Club Brugge: gdzie oglądać? Transmisja w TV, stream online na żywo (01.11.2022)

Hudson-Odoi po zdobyciu gola

Gdzie oglądać Bayer Leverkusen – Club Brugge? Jak co kolejkę, tak i tym razem w Lidze Mistrzów czekają nas spotkania, które rozpoczną się nieco wcześniej od największych hitów kolejki! Tym razem będziemy mogli obejrzeć potyczkę Bayeru z Club Brugge, a jednocześnie zdążyć na pozostałe spotkania Champions League! Kiedy odbędzie się wspomniana przed momentem rywalizacja i gdzie można ją zobaczyć na żywo? Zapraszam do sprawdzenia.

Spotkanie Bayeru Leverkusen z Clubem Brugge to zaledwie jedno z ośmiu, zaplanowanych na wtorek starć w ramach ostatniej już kolejki Champions League! Mecz ten będzie dostępny w internetowym serwisie Polsat Box Go – jak zdobyć do niego dostęp i zobaczyć te zawody na żywo?

  1. Załóż konto z TEGO linku -> https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zweryfikuj się w ciągu siedmiu dni u bukmachera
  4. Zagraj w tym czasie dowolny kupon
  5. Napisz na czat gracza o voucher do Polsat Box Go
  6. Odbierz voucher i aktywuj go na stronie Polsatu

Fuksiarz, polsatbox

Bayer – Club Brugge, transmisja na żywo w TV

Mecz Bayeru z Clubem Brugge zaplanowano na wtorek i rozpocznie się on dokładnie o godzinie 18:45! Transmisję w TV znajdziecie na kanale Polsat Sport Premium 2, który to kanał dostępny jest w serwisie Polsat Box Go! O tym, jak uzyskać dostęp do powyższego portalu, przeczytacie powyżej – skorzystanie z tej opcji wiąże się z wieloma dodatkowymi korzyściami, o których opowiem nieco później.

Bayer – Club Brugge, transmisja i stream online za darmo

Wspomniałem, że skorzystanie z przedstawionej wyżej ofertą wiąże się wiele innych korzyści – zalicza się do nich chociażby bonus powitalny od bukmachera Fuksiarz, za który będzie można zagrać swoje typy na mecze Champions League! Ponadto zyskacie dostęp do wszystkich gier Ligi Mistrzów, ale również do transmisji i streamów ze spotkań Fortuna 1. Ligi, czy potyczek reprezentacyjnych. Zarejestrowanie się w Polsat Box Go z powyższej instrukcji jest więc naprawdę ciekawą opcją dla kibiców piłki nożnej! Interesujący powinien się także wydać rozkład transmisji polskich bukmacherów – zapraszam do zerknięcia.

Gdzie oglądać Bayer – Club Brugge?

Artykuł o transmisji meczu Bayeru z Clubem Brugge warto by dopełnić o informację, gdzie można obejrzeć stream z tego spotkania. Jeśli korzystasz z transmisji na Polsat Box Go, to zyskujesz całe spektrum możliwości – platforma ta daje opcję zobaczenia tego meczu na żywo w TV z funkcją SMART, ale także na komputerze, laptopie, czy telefonie z systemem Android tudzież IOS. Jak więc widzisz, możliwości jest naprawdę sporo. Przed włączeniem wybranej transmisji zerknij jeszcze na naszą zapowiedź i analizę omawianej potyczki! Powodzenia!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze