Bayer Leverkusen – Borussia Moenchengladbach: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 21.05.2023

Bayer Leverkusen - Moenchengladbach gdzie oglądać

Bayer Leverkusen – Borussia Moenchengladbach: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? W najbliższym spotkaniu pomiędzy 6. a 11. drużyną obecnego sezonu z pewnością wydarzy się wiele. Szczególnie że w niedzielnym starciu naprzeciw siebie staną drużyny będące w stosunkowo kiepskiej formie. A jeśli chciałbyś zobaczyć ten mecz, ale nie wiesz gdzie oglądać Bayer Leverkusen – Moenchengladbach, to potrzebne informacje znajdziesz w poniższym tekście.

Bayer Leverkusen – Borussia Moenchengladbach gdzie obejrzeć

Zatem gdzie obejrzeć Bayer Leverkusen – Borussia Moenchengladbach zupełnie za darmo? Najwięcej transmisji posiadają w swoich ofertach bukmacherzy. Jednym z nich jest STS, który oferuje spotkania z ligi niemieckiej, hiszpańskiej czy francuskiej, zatem bez wątpienia posiada on jedną z najlepiej rozwiniętych zakładek live. A gdybyś chciał konkretnie wiedzieć gdzie oglądać Bundesligę, to wszelkie potrzebne informacje znajdziesz na naszej stronie. A co należy zrobić, aby mieć darmowy dostęp do meczów? Oto instrukcja krok po kroku:

  1. Załóż konto w STS z linku https://zagranie.com/goto/sts/ i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Po zalogowaniu się na konto postaw zakład, maksymalnie do 24 godzin przed rozpoczęciem meczu, aby cieszyć się z dostępu do transmisji
  3. Znajdź transmisję Bayer Leverkusen – Borussia Moenchengladbach i oglądaj na żywo w zakładce “Zakłady Live”
ZBR do 100 PLN w STS

Bayer Leverkusen – Borussia Moenchengladbach transmisja na żywo w TV

Pojedynek pomiędzy Bayerem a Moenchengladbach będzie pokazywany wyłącznie w Viaplay. Platforma ta już od dłuższego czasu posiada bowiem pełne prawa do pokazywania spotkań ligi niemieckiej, a do tego dochodzą również takie rozgrywki, jak angielska Premier League czy europejskie puchary, czyli Liga Europy oraz Liga Konferencji, więc każdy kibic piłki nożnej znajdzie coś dla siebie. Natomiast mecz Bayer Leverkusen – Borussia Moenchengladbach odbędzie się w niedzielę, 21 maja o 19:30.

Bayer Leverkusen – Borussia Moenchengladbach gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Gdzie jeszcze można zobaczyć Bayer Leverkusen – Borussia Moenchengladbach bez ponoszenia kosztów czy opłat abonamentowych? Do bukmacherów, którzy także posiadają dobrze rozbudowaną zakładkę live zalicza się Superbet, który posiada dostęp do transmisji spotkań z takich lig, jak Bundesliga czy La Liga, zatem najbliższy opisywany pojedynek również będzie tam dostępny. A co zrobić, żeby oglądać transmisje u tego bukmachera? Oto instrukcja:

  1. Załóż konto w Superbet z linku https://zagranie.com/goto/superbet i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Zaloguj się na konto gracza
  3. Znajdź mecz Bayer Leverkusen – Borussia Moenchengladbach w zakładce “Live” i włącz transmisję
  4. Ciesz się darmowym dostępem!
Bonus powitalny Superbet

Gdzie oglądać Bayer Leverkusen – Borussia Moenchengladbach?

Skoro już wiesz gdzie oglądać Bayer Leverkusen – Borussia Moenchengladbach, to dobrze jest także przyjrzeć się innym transmisjom live u bukmacherów. W końcu u większości z nich można spodziewać się dostępu do meczów i to nie tylko piłkarskich, ale też z innych popularnych dyscyplin. Chodzi między innymi o takie rozgrywki, jak La Liga, Bundesliga, Serie A czy Ligue 1 i Eredivisie. Dodatkowo zobaczysz streamy z turniejów tenisowych, meczów siatkarskich, a także NBA czy NHL, więc każdy kibic znajdzie coś ciekawego dla siebie i przede wszystkim – zupełnie za darmo!

 

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze