Bayer Leverkusen – Bayern Monachium: 300 zł za wskazanie drużyny z golem STS!

W sobotę czeka nas wiele hitów piłkarskich, a wśród nich mamy mecz na szczycie Bundesligi! Teraz nowi typerzy mogą obstawić bramkę Leverkusen lub Bayernu i za prawidłowy typ zgarnąć aż 300 PLN bonusu od bukmachera STS! Ciekawi warunków i szczegółów takiej promocji? Zapraszam do ich sprawdzenia w poniższym tekście.

baner na Bayer - Bayern STS

Spotkanie Leverkusen z Bayernem Monachium będzie miało kolosalny wpływ na losy mistrzostwa Niemiec. Teraz najpopularniejszy bukmacher daje nowym graczom możliwość obstawienia typu na bramkę wybranej drużyny i w przypadku poprawnego zakładu, odebrania aż 300 PLN bonusu! Poniżej dokładne zasady wzięcia udziału w takiej promocji:

  1. Rozpocznij rejestrację w STS klikając w tym miejscu.
  2. Podczas zakładania konta koniecznie użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
  3. Zaakceptuj wszystkie zgody marketingowe.
  4. Dokonaj pierwszej wpłaty o wartości minimum 50 PLN
  5. Postaw pierwszy kupon na swoim koncie zawierający zakład na gola dowolnej drużyny w meczu Bayer Leverkusen – Bayern Monachium.
  6. Minimalna stawka kuponu to 2 PLN
  7. Jeżeli Twój zakład będzie wygrany, to STS wypłaci Ci aż 300 PLN bonusu!

O wskazanie faworyta w hicie Bundesligi nie jest łatwo, ponieważ obydwa kluby mają sporo argumentów po swojej stronie. Warto jednak przypomnieć, że ostatnia batalia tych ekip zakończyła się remisem 2:2! Ostatecznie wybór odnośnie zakładu należy tylko i wyłącznie do Was. Mi pozostało życzyć samych trafionych kuponów w ramach promocji od STS!

Pamiętaj, że w tekście przedstawiony został skrócony opis promocji w STS. Po więcej szczegółów, zapoznaj się z pełnym regulaminem na stronie bukmachera lub skontaktuj się z nami!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze