Bayer Leverkusen – Augsburg: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 18.05.2024

Bayer Leverkusen - Augsburg gdzie oglądać

Bayer Leverkusen – Augsburg: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? W sobotnie popołudnie odbędą się wszystkie mecze ostatniej kolejki Bundesligi. Do walki o kolejne punkty stanie m. in. mistrz Niemiec, który powalczy o brak porażki i zapisanie się na kartach historii. A jeżeli chciałbyś także dowiedzieć się gdzie oglądać Leverkusen – Augsburg, to potrzebne informacje znajdziesz nieco niżej.

Bayer Leverkusen – Augsburg gdzie obejrzeć

Zatem gdzie obejrzeć Bayer Leverkusen – Augsburg za darmo? Transmisji z meczów piłkarskich należy spodziewać się przede wszystkim u bukmacherów. Jednym z najlepiej zaopatrzonych w spotkania live jest STS, który oferuje spotkania z najlepszych lig Europy, jak chociażby ligi niemieckiej, hiszpańskiej czy francuskiej. A co należy zrobić, aby mieć darmowy dostęp do meczów u tego operatora w STS TV? Oto instrukcja krok po kroku:

  1. Załóż konto w STS z linku https://zagranie.com/goto/sts/ i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Po zalogowaniu się na konto postaw zakład, maksymalnie do 24 godzin przed rozpoczęciem meczu, aby cieszyć się z dostępu do transmisji
  3. Znajdź transmisję Bayer Leverkusen – Augsburg i oglądaj na żywo w zakładce “Zakłady Live”
Bonus powitalny STS

Bayer Leverkusen – Augsburg na żywo w TV

Oczywiście starcie pomiędzy Leverkusen a Augsburgiem będziesz mógł także zobaczyć w Viaplay. Od kilku już lat platforma ta posiada pełne prawa do transmitowania spotkań z Bundesligi. Poza ligą niemiecką znajdziesz tam także Premier League, Ligę Europy oraz Ligi Konferencji, więc jest z czego wybierać, a emocji z pewnością nie zabraknie. Pojedynek Bayer Leverkusen – Augsburg odbędzie się natomiast w sobotę, 18. maja o 15:30.

Bayer Leverkusen – Augsburg gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Stream online Bayer Leverkusen – Augsburg będziesz mógł oczywiście śledzić na żywo. Taką opcję daje wspomniany już STS, gdzie wystarczy założyć konto i obstawić zakład do 24 godzin przed rozpoczęciem starcia, które chciałbyś zobaczyć. W zamian otrzymasz darmowe streamy z najciekawszych spotkań tychże rozgrywek, ale i inny lig z Europy. 

Gdzie oglądać Bayer Leverkusen – Augsburg?

Jeśli już wiesz gdzie oglądać Bayer Leverkusen – Augsburg, to warto przyjrzeć się temu, co można znaleźć wśród transmisji live u bukmacherów na rynku. W końcu niemal każdy z nich posiada prawa do pokazywania wielu interesujących meczów. Chodzi między innymi o rozgrywki piłkarskie, takie jak La Liga, Bundesliga, Serie A czy Ligue 1 i Eredivisie, ale nie tylko, bowiem możesz śledzić również streamy z NBA czy NHL czy wiele spotkań siatkarskich i tenisowych.

Zaloguj się aby dodawać komentarze