W czwartek o godzinie 18:45 będziemy świadkami meczu Basel – Olympique Marsylia w 1/8 finału Ligi Europy. Szwajcarska ekipa w pierwszym spotkaniu przegrała tylko 1:2, więc tutaj jest szansa na to, że sprawi niespodziankę. Francuzi mają przewagę i spróbują ją wykorzystać. Kto wygra starcie tych drużyn?

liga europy, viaplay
fot. viaplay

Basel – Olympique Marsylia, gdzie oglądać

Basel na papierze jest drużyną nieco słabszą niż Olympique Marsylia, ale w pierwszym starciu Szwajcarzy przegrali tylko 1:2, więc teraz na pewno stać ich na korzystny wynik na własnym stadionie. To jednak na pewno nie będzie proste zadanie. Drużyna Milika teoretycznie ma większe szanse na awans do kolejnego etapu, ale trzeba pamiętać, że nie może zlekceważyć rywali. Głównie ze względu na fakt, że Ci potrafią dalej świetnie grać w ofensywie i jednocześnie zamurować dostęp do swojej bramki.

Basel – Olympique Marsylia, transmisja na żywo w TV

Sporo osób się zastanawia, gdzie będzie można obejrzeć mecz Basel – Olympique Marsylia. To akurat jest bardzo proste, bo taką możliwość da Ci Viaplay. Samo spotkanie rozpocznie się już o godzinie 18:45, więc do tego momentu masz sporo czasu i możesz zainteresować się, jak odebrać darmowe 30 dni!

Basel – Olympique Marsylia, transmisja na żywo za darmo

Pomimo tego, że mecz Basel – Olympique Marsylia rozpocznie się dopiero o 18:45, to już teraz możesz zgarnąć darmowy dostęp do Viaplay. Proponujemy Ci aż 30 dni za darmo, a wszystko jest bardzo proste. Nie musisz się specjalnie wysilać. Jak zdobyć dostęp na 30 dni? To akurat bardzo proste:

  1. Załóż konto tutaj: https://zagranie.com/go/viaplay
  2. Zaloguj się na konto
  3. Oglądaj mecz Basel – Olympique Marsylia

Basel – Olympique Marsylia, transmisja online

Transmisja online z meczu Basel – Olympique Marsylia będzie dostępna również w aplikacji na telefony od tej platformy. Z niej możesz skorzystać jak masz urządzenie z systemem Android lub iOS. Do tego potrzebujesz jeszcze sprawnego internetu. Nie są to jednak specjalnie trudne do spełnienia warunki, a dają przecież spore możliwości. Warto też przyjrzeć się bliżej temu, jak działa w Superbet bonus. Obstawiając spotkania u tego bukmachera możesz zwiększyć emocje z oglądania i przy okazji nie martwić się o wynik, bo grasz bez ryzyka.

Basel – Olympique Marsylia, szanse na zwycięstwo

Na pewno Barcelona ma o wiele większe szanse na zwycięstwo, ale trzeba przecież podkreślić, że Galatasaray może tutaj poszukać swoich szans. Szczególnie że przecież drużyna Xaviego czasem notuje wpadki, a tutaj zagra jeszcze osłabiona, bo bez kilku ważnych zawodników.

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 22 maja 2022 04:30.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać mecz Basel - Marsylia?

Spotkanie Basel - Marsylia obejrzysz m.in. w Viaplay.

O której Basel zagra z Marsylią?

Mecz tych drużyn zaplanowano na godzinę 18:45.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze